Karin Dvořáková je samé prekvapenie! Kráska z Banskej Bystrice, ktorá sa zviditeľnila vďaka jubilejnej Farme 10, v septembri šokovala fanúšikov, keď oznámila, že sa už čoskoro stane mamou. Počas včerajšieho dňa sa postarala o ďalšiu novinu – k menu jej pribudlo priezvisko Hegedüs.

Dnes sú tomu presne dva mesiace, čo sa Karin rozhodla o životnú novinku podeliť s verejnosťou – fanúšikom na Instagrame prezradila, že je v šiestom mesiaci tehotenstva. So snúbencom Marekom Hegedüsom zrejme chceli, aby sa ich dcérka narodila do kompletnej rodiny, a tak včera spečatili svoju lásku svadbou.

Dvojica si povedala áno v intímnej atmosfére za prítomnosti dvoch svedkov a exfarmárkinho zajka, ktorého budúca mamička vzala na svoju životnú udalosť. Čo sa týka svadobným šiat, Karin ešte pred samotným obradom priznala, že bol s ich výberom trošku problém, nakoľko má už veľké bruško. Napokon si obliekla elegantné biele šatočky nad kolená, ktoré chcela pôvodne doplniť lodičkami na vysokom opätku. To si však neskôr rozmyslela a uprednostnila pohodlnosť v teniskách. Pozrite sa, ako to mladomanželom pristalo – srdečne gratulujeme!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/karinnett, marek_hegedus