Karin Dvořákovú si pamätáte z Farmy 10, kde sa na statku pustila do súboja so slovenskými celebritami. Táto kráska nedávno narazila na problém, ktorý zdieľala so svojimi fanúšikmi na sociálnych sieťach. Nejde o nič príjemné! 

Dnešná doba dokáže odhaliť rôzne problémy, ktoré sme v minulosti ani len nepoznali. Alergie či intolerancie sú tak súčasťou života mnohých ľudí. Zmeny na svojom tele si všimla aj tmavovláska Karin Dvořáková – tá sa ťažkosti rozhodla riešiť.

,,Problém vyriešený! Nemôžem vajíčka ani mlieko. Plus som si dala robiť testy na lepok, lebo mi vyšlo aj pečivo,” napísala na Instagram exfarmárka, pričom sa netajila tým, že práve tieto potraviny obľubuje.

,,Bude to ťažké si zvyknúť to obmedziť a hlavne sledovať stravu, keďže vajíčka sú všade, ale aspoň sa mi dá pleť dokopy,” vo svojom novom stravovaní sa Bystričanka snažila nájsť pozitíva. Karin ďalej uviedla, za čím bude smútiť najviac.

,,Najťažší krok bude pre mňa mekáčik. Už som si poplakala,” temperamentná influencerka priznala sledovateľom v storíčkach, kde krátko nato ukázala svoju večeru. Na tanieri sa okrem rizota nachádzal aj mliečny výrobok, takže sa zdá, že s dodržiavaním nových pravidiel bude mať kráska naozaj problém. ,,Ešte ten syr, ale snažím sa!” vyjadrila sa na záver.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/karinnett