Playmate Andrea Járová patrí vo svojom fachu medzi prvotriednu ligu, čoho si je veľmi dobre vedomá. Obdarené ženské proporcie totiž neváhala vystaviť priamo na verejnosti, čím sa nejednému fanúšikovi postarala o poriadny šok. Kráska, žijúca v slnečnom Miami, oslávila totiž americký Deň nezávislosti bez zbytočných nánosov oblečenia!

Okoloidúcim mohla pri pohľade na úspešnú slovenskú playmate padnúť sánka. 36-ročná blondínka, ktorej sa pred rokmi podarilo vyhrať úplne prvú sériu markizáckej reality šou Farma, si momentálne užíva celoročné leto na vychytených floridských plážach.

andrea járová

V jednom lodnom prístave sa Járová predviedla v poriadne provokatívnom duchu, keď sa na znak slávnostného dňa navliekla do farebnej trojkombinácie “biela-modrá-červená”, no v jej prípade nešlo o tradičný odev.

Kráska odhalila nielen nahé vnady, vyzdobené pusinkou a hviezdou, ale taktiež vystrčila na obdiv pevný guľatý zadoček. Pozrite sa, ako hviezda pánskych fotení oslávila významnú historickú udalosť priamo na verejnosti!

Spomínané zábery playmate Járovej si pozriete —TU—

andrea járová

Zdroj|Foto: Instagram/playmateandrea