Eva Zelníková je mladá slovenská podnikateľka, no taktiež jedna z najvýraznejších tvári minuloročnej Farmy 9. Divákov reality šou ani tak nezaujímal priebeh hry, ako scenár vývinu jej vzťahu s východniarom Stanom.  Tentokrát krásna blondínka vyrazila všetkým fanúšikom dych, keď na Instagrame zverejnila svoju najnovšiu fotku s čerstvým lookom.

Exfarmárka Eva sa rozhodla zmeniť imidž a do Nového roka vstúpila ako nová žena s čerstvou farbou vlasov. Ako sa zdá, podľa fotiek tentokrát vsadila na perfektnú sivú, ktorá sa hodí aj k tomuto chladnému počasiu. Napriek tomu, že kráska je na aktuálnych fotkách skutočne príťažlivá, bijeme sa s myšlienkou, či sa skutočne nechala odfarbiť alebo použila krátkodobý tónovač. Nech je ako chce, na nových snímkach vyzerá výborne! :)

Evka ako blondínka

Takto vyzerá Evka ako sivá myška

Zdroj: Instagram/ Emma Brilla

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

RurinkaP.
Som otvorená novým možnostiam, rada píšem a naozaj ma to baví. Milujem hudbu, módu, cestovanie, tanec, a spánok :D Rada objavujem nové veci a nebaví ma stereotyp. Milujem všetko, čo sa týka Španielska a raz sa tam dúfam odsťahujem :D Dúfam, že sa Vám budú moje články páčiť :)