Krásny úsmev na tvári bez umelých zásahov, modré oči, blond vlasy… Západniarka Barbora Bednaričová patrila na Farme 11 jednoznačne medzi najkrajšie súťažiace. Napriek tomu sa jej dosiaľ nepošťastilo mať vážnejší vzťah, nehovoriac o tej povestnej „osudovej láske“. Teraz, keď si získala popularitu, sa to ale Baška rozhodla zmeniť. Potenciálnych partnerov pritom vylovila spomedzi svojich instagramových fanúšikov!

Na Farme bola prezentovaná ako beznádejná romantička a za tým si blonďavá západniarka stojí. Barbora preto urobila odvážny krok – na svoju sociálnu sieť zavesila video, v ktorom vyzvala záujemcov o stretnutie, aby ju kontaktovali. Jedinou podmienkou bolo, aby sa nebáli kamery. Na rande bol totiž prítomný aj štáb relácie Život po Farme.

Barbora si nakoniec spomedzi princov vybrala trochu nečakane – muža menom Michal, s ktorým sa zoznámila už pred niekoľkými rokmi, no následne sa dlhší čas nevideli. Až doteraz.

Barbora Bednaričová rande

„Bašku som registroval už pred pár rokmi, keďže je tiež z Bratislavy ako ja. Ale nikdy som nejak nenabral odvahu ju osloviť. Až keď vlastne prišla táto výzva na Instagrame, tak som to tam teda skúsil a potom sme si aj trošku písali a našťastie to vyšlo,“ priznal fešný nápadník.

Mišo vzal svoju vyvolenú na rande do podniku ponúkajúceho zážitok virtuálnej reality. Projekcia s horskými dráhami sa síce Barbore veľmi nepáčila, no inak sa výborne zabavila a s Michalom následne šla aj do slávnej reštaurácie s vyhliadkou. Na kameru neskôr priznala, že sa utvrdila v tom, že na rande je nemožná – väčšinu času sa cíti nekomfortne a nervózne. Napriek tomu si večer vraj skutočne užila a s mladíkom sa plánuje stretávať aj naďalej. Alebo ako povedala sama – rozhodne tomu chce dať šancu. Celé rande si môžete pozrieť v priloženom videu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram/bbednaric