Dvanásta séria Farmy už pozná prvých definitívne vypadnutých hráčov, medzi akými sa prekvapivo ocitli i najväčšie hviezdy šou. Naštrbený vzťah Nikoly Fridrichovej a Rebeky Hlavatej sledovali diváci so zaťatými zubami, keďže sa slečny z kamarátstva prehupli do nenávistných slovných atakov. Po opustení statku sa tak teraz kráska z Galanty neocitá ani v partii exfarmárov, ktorí sa pravidelne stretávajú. Čo na to hovorí?

Nikol Fridrichová, Mária Both, Mário Rigó a Beáta Rusnáková – presne takto vyzerá aktuálna zohratá štvorica vyradených farmárov, denne si spolunažívajúca v Máriovom byte a veselo brázdiaca mestské ulice.

farmari

Hoci sa po odchode zo súťaže mnohé veci vysvetlili a poniektorí nepriatelia záhadne objavili cestu k uzmiereniu, piatu exfarmárku by ste medzi nimi hľadali len márne. Rebeka sa vrátila k vlastnému životu a kontaktu od niekdajších kolegov z hry sa nedočkala. Tí sa dokonca vyjadrili, že sa s ňou momentálne vôbec nebavia. Ako to celé vníma ona?

,,Nehnevá ťa, že sa všetci exfarmári stretávajú bez teba?” zvedavá fanúšička hodila otázku do pléna. ,,Absolútne nie. Ja kamarátstva nasilu a falošné vzťahy nepotrebujem,” potetovaná recepčná dala uštipačne najavo, že o “bratríčkovanie” s novopečenými instagramovými hviezdami určite nestojí, keďže to celé pokladá len za akési divadielko.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/Rebihlavata | Foto: Instagram/Rebihlavata, Bejba99, Nikki_fridrich