O pár týždňov tomu bude rok, čo televízia Markíza začala vysielať jedenástu sériu reality šou Farma, v ktorej proti sebe bojovali východniari a západniari. Na statku okrem niekoľkých románikov vznikli aj silné priateľstvá, pretrvávajúce i po ukončení programu. Napríklad chlapci z východu sa po poslednej klapke stretli už niekoľkokrát, avšak na poslednú spoločnú akciu zavítal Vlado Hudáček ako nový muž.

Napriek tomu, že bola Farma 11 plná intríg a drsných výmen názorov, ba dokonca i fyzických útokov, pričinila sa aj o vznik niekoľkých úprimných priateľstiev. To po skončení reality šou rozhodne udržiava štvorica chalanov v zložení Rasťo Mojsej, víťaz Gabo Sedláček, Martin Mihálik a Vlado Hudáček. A práve posledný spomínaný pánko prešiel za posledné obdobie skvelou premenou.

Po štarte jedenástej série Farmy pôsobil Vlado ako jeden z najmenej nápadných členov posádky. Postupne však začal vystrkovať rožky, až napokon neustálym vymýšľaním taktických ťahov liezol čoraz viac mnohým na nervy. Sám seba dokonca neváhal označiť za zgúňača.

Dnes by ste ale 38-ročného východniara možno ani nespoznali. Oholený, ostrihaný a hlavne poriadne schudnutý Vlado zavítal na Domašu, kde sa stretol aj so spomínanými kamarátmi zo statku. Štvorica si na pamiatku zhotovila spoločnú fotku, na ktorej najznámejší zgúňač pôsobí ako naozaj veľký fešák!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/farma.markiza, rastomojsej