Reza Givili, azda jeden z najkontroverznejších účinkujúcich reality šou Farma vie, ako zaujať. Svojský Iránec bol vždy rád v centre pozornosti a po skončení Farmy mu svet šoubiznisu zjavne naozaj chýbal. Preto sa rozhodol splniť si svoj spevácky sen a svetlo sveta uzrel jeho prvý klip ku novej skladbe ,,Dooset Daram”. 

Reza Givili sa do pozornosti divákov dostal najmä účinkovaním v reality šou Farma, kde sa rád zapájal do hádok či konfliktov so súťažiacimi. Charakterizuje ho aj jeho skomolená slovenčina, veď kto by si nepamätal slávnu farmársku frázu “selé zle”? S priateľkou Boženou Candrákovou sa objavil aj v relácii Bez servítky, kde odhalil svoj veľký sen, a to spievať a vydať vlastnú skladbu. Novodobému Arashovi sa tento sen skutočne splnil a v posledný augustový deň zverejnil videoklip k debutovej pesničke “Dooset Daram”, ktorá ihneď zožala veľký úspech. Ťažko povedať, či sa ľuďom singel vážne páči, alebo len boli zvedaví na jeho výtvor. Klip robotníka Giviliho, spiaceho na rozpálenom slnku, je plný pekných a sporo odetých žien, ktoré robia ,,spevákovi” spoločnosť.

Foto/Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.