Víťazka kontroverznej reality šou Hotel Paradise Nela Slováková sa denne na Instagrame pýši svojím vypracovaným telom a často sa sledovateľom ukáže aj v Evinom rúchu. Teraz ale uzreli svetlo sveta fotografie, kde je česká kráska celkom nahá, pričom nejde o žiadne umelecké fotenie.

Dnes nie je ničím neštandardným, ak si zaľúbenci medzi sebou vymieňajú pikantné fotografie, no po rozchode na to doplatil už nejeden človek so zlomeným srdcom. Podobne je teraz na tom aj česká podnikateľka Nela Slováková, ktorej bývalý priateľ zverejnil jej nahé snímky určené len pre jeho oči.

Po tom, čo sa ex partner blonďavej krásky, s ktorým chodila približne pred 5-timi rokmi, dopustil tak nechutného činu, prišla zo strany sebavedomej influencerky nečakaná reakcia. Na svojich sociálnych sieťach fanúšikom sama odhalila spomínané fotky a taktiež vyjadrila pohoršenie nad činom bývalej lásky.

,,Chcem sa k tomu vyjadriť takto verejne a vopred, kým sa to ku všetkým dostane,” začala vo videu na Instagrame aktuálne zadaná hviezda zo známej reality šou, ktorá randí s hokejistom Lukášom Kozákom.

,,Nejaký dobrák, jeden z mojich bývalých frajerov, nemala som ich veľa, pred Lukášom, mám za sebou tri vážne vzťahy, zverejnil moje nahé fotky. Tie boli vyslovene určené pre súkromné účely, poslané na jeho telefón,” pokračuje Nela, pre ktorú je posielanie takýchto fotiek úplne bežné. ,,Povedzme si na rovinu, všetci toto robíme, že občas pošleme priateľovi nahú fotku, nebudeme si klamať. Nechápem, prečo ma niekto za potreby takéto niečo robiť, keď tie fotky boli určené vyslovene iba jemu,” uviedla známa kráska, ktorá ohavnému činu ex priateľa absolútne nerozumie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

>>NAHÉ FOTKY NELY NÁJDETE TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/nelaslovakova