V štvrtej sérii markizáckej reality show Farma sa blysla aj sympatická plavovláska zo Senca, ktorej astronomická finančná výhra ušla len o vlások – Božena Candráková vtedy krátko pred Vianocami vo finále podľahla “Pacovi”. Od tej doby už ale prešlo niekoľko rokov a známu farmárku by ste dnes už možno nespoznali.

Okrem účasti vo finále vidieckej sútaže sa atraktívna kozmetička preslávila aj románikom s markizáckym kolegom Rezom Givilim, no tento vzťah sa nakoniec rozpadol. A hoci sa Božka z televíznych obrazoviek postupom času vytratila, na sociálnych sieťach je stále aktívnou.

Božka Candráková Farma

Pri pohľade na najnovšie zábery príťažlivej ex-farmárky sa ale nedá prehliadnúť, že z niekdajšej markizáckej hviezdičky sa stala úplne iná žena. Kedysi kočka s plnšími krivkami sa dnes pýši štíhlou postavičkou, pričom aj tvár populárnej blondínky prešla určitými úpravami.

Kučeravá podnikateľka očividne podľahla rozšírenému trendu plných pier a fotkám s mierne provokatívnym podtónom, o aké v našom šoubiznise rozhodne núdza nie je. Candrákovej výrazný premena vizáže i celkového štýlu tak priam bije do očí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Božena Candráková

 Zdroj: Instagram/bozenacandrakova | Foto: Instagram/bozenacandrakova, tvmarkizaofficial, YouTube