Záhoráčka Nikola Prsteková sa zviditeľnila ako účastníčka poslednej jedenástej série reality šou Farma, kde sa prebojovala až do záverečného finálového týždňa. Mladá bojovníčka, ktorá si priazeň publika získala bezprostredným správaním a maximálnou prirodzenosťou, sa po skončení súťaže nepobrala cestou drastických zákrokov – v jej prípade na viditeľnú zmenu imidžu stačilo pár menších úprav.

Prostoreká kočka zo západu na statku dokázala, že napriek nevinného zovňajšku sa o seba bez problémov dokáže postarať aj sama. Kým mnohé jej bývalé kolegyne po návrate do bežnej civilizácie holdujú záľube v estetických úpravách zovňajšku, ona sa pobrala iným smerom.

Nikola Prsteková Farma

Potetovanej kráske z Holíča sa vďaka aktívnemu spôsobu života podarilo zhodiť pár prebytočných kilogramov, získaných práve počas natáčania markizáckej hry, čo jej prirodzenému ženskému šarmu dodalo ešte väčší šmrnc.

Namiesto zväčšenia pier či farbenia vlasov si ale brunetka imidž spestrila aj doplnkom, aký si každá slečna dovoliť nemôže. Nikča stavila na štýlové okuliare a tie z nej razom vykúzlili celkom inú osobu. Ex-farmárka sa tak aktuálne pýši parádnou vyšportovanou postavičkou a zaujímavým zjavom, pričom sa naďalej drží zásady, že preraziť sa dá aj prirodzenou krásou.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/nikolaprst