Daniela Nicoleta Kortišová je jednou z bývalých účinkujúcich drsnej reality šou Farma 6. Blondínka pochádzajúca z Považskej Bystrice sa síce na statku dlho neohriala, avšak i za pár týždňov si získala širokú škálu fanúšikov, neprajníkov a “hejterov”.

Kortišová sa nedávno stala mamičkou malého synčeka, ktorému vybrala skutočne originálne meno – Matthew. Len dva mesiace po pôrode sa ale na sociálnej sieti mladej ex-farmárky objavil príspevok, kde ohlásila šokujúcu správu, že sa z nej stala slobodná mamička.

Kontroverzná blondínka sa nový život “na slobode” rozhodla osláviť skutočne svojským spôsobom. Na jej profile totiž pribudlo množstvo pikantných záberov, kde ukazuje plný hrudník a svoju štíhlu postavu len krátko po pôrode, pričom tieto snímky striedajú príspevky s jej bábätkom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Najnovším postom však rodáčka z Bystrice zrejme poriadne prestrelila. Do redakcie nám totiž prišiel záber od pobúrenej čitateľky, ktorý Nicol zverejnila na takzvanom “my story”.  Bývalá farmárka na ňom drží svojho malého Matthewa, na čom by nebolo nič zvláštne, keby túto momentku nedoplnila detailom na svoje intímne partie. Celý post si môžete pozrieť v odkaze nižšie, tvár dvojmesačného Matthewa sme však z pochopiteľných dôvodov vycenzurovali.

Nicolin záber s bábom si môžete pozrieť >>>TU<<<

Foto: Instagram/Nikoleta Kortišová, Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.