Barbora Švidraňová si po rozchode s talianským bubeníkom Francescom Mendoliom prešla naozaj ťažkými chvíľami hlavne preto, že sa jej odlúčenie ex partner vôbec nesnažil uľahčiť. Spolu majú dvojročného syna Gabriela, ktorého jeho otec zanedbáva nielen, čo sa týka výchovy, ale aj alimentov. Tie, bohužiaľ, prichádzali len sporadicky – z toho dôvodu sa obľúbená herečka musela postaviť na vlastné nohy, zamakať a svojej ratolesti nahradiť i otcovskú lásku a opateru. No čas zahojí všetky rany a nech mal Talian akékoľvek dôvody a výhovorky k prístupu k výchove, mohla by konečne nastať zmena.

Po ukončení náročného vzťahu na diaľku sa Barbora Švidraňová opäť vrátila k rodičom, ktorí jej pomáhali so starostlivosťou o maloletého synčeka, kým jeho mamina pracovala. Medzitým, čo obľúbená herečka nevedela, kde jej hlava stojí, si ale otec Gabriela vďaka svojej hudobnej bubeníckej kariére užíval divoké žúry po celom svete. Odvtedy si dokonca našiel aj novú partnerku, a to holandskú umelkyňu. Zamilovaný párik tak bombarduje sociálne siete fotografiami z celého sveta.

Od doby, ako sa známa seriálová aktérka presunula s dvojročným Gabrielom z Bratislavy späť do Žiliny, sa veľa zmenilo. ,,Presťahovali sme sa do trojizbového podnájmu. Chcela som, aby mal Gabriel vlastnú izbu, a som toho názoru, že každý človek v tridsiatke by mal bývať už sám,“ prezradila pred pár mesiacmi pre Nový čas, kde taktiež dodala, že rodičia jej s malým aj naďalej pomáhajú a s jej bývaním mimo ich domov nemajú žiaden problém.

Napriek tomu, že Barbora patrí medzi slávne slovenské herečky a aktuálne hviezdi v seriáli Nový život či pracuje v Mestskom divadle Žilina, na vlastné bývanie peniaze stále nemá. ,,Gabrielov otec, bohužiaľ, prispieva len veľmi sporadicky, takže som sa o zárobok musela postarať sama,“ pred časom uviedla ryšavka.

Nový čas opätovne položil herečke otázku, či sa Francescov prístup medzičasom zmeil. ,,Gabrielovho otca sa mi už nechce komentovať,“ odpovedala samostatná mamička, ktorá sa snaží svojmu synovi dať všetko, čo len môže. Stojí pevne nohami na zemi a ignorantské chovanie bývalého partnera radšej nerieši.

Zdroj: cas.sk  | Foto: Instagram/_basie_