Ewa Farna patrí medzi najvýraznejšie osobnosti českej pop music a v týchto dňoch to natrela všetkým svojim hejterom. Pre každého, kto má problém s jej kyprejšou postavou, naspievala vtipný cover celosvetovo úspešnej skladby ,,All about that bass”!

,,Mám boky jako skříň a za plat si život osladím!” Aj toto odkazuje Ewa vo vtipnej skladbe ,,Boky jako skříň”, ktorá je evidentne odkazom pre bulvár a ,,antifanúšikov”, ktorí ustavične riešia jej postavu. Speváčka pôsobí v českom showbiznise už niekoľko rokov a naši diváci ju môžu okrem iného poznať aj ako porotkyňu z predchádzajúcej rady Superstar. Čo hovoríte na skladbu vy? V našej redakcií sa stáva nepísanou hymnou! Veď dámy, prichádza zima a všetky potrebujeme nabrať nejaké tie zásoby. :)

Video/ Foto: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)