Je to už desať rokov, čo úspešná speváčka Ewa Farna vstúpila na hudobnú scénu. Vtedy len trinásťročná slečna zvalcovala hitparády skladbou „Měls mě vůbec rád“, vďaka ktorej sa stala idolom mnohých teenagerov v Čechách, ale aj na Slovensku či v Poľsku. Za tento čas vyrástla z dievčatka krásna a charizmatická mladá žena, ktorej hity znejú v rádiách každý deň. 

 

Megakoncert ako oslava aj poďakovanie fanúšikom

Práve dnes večer o 20:00 hodine vypukla v hale Forum Karlín zatiaľ najväčšia hudobná šou v kariére Ewy Farnej. Ako speváčka uviedla v rozhovore s Jolanou Voldánovou, dnešný koncert sa od ostatných líši v mnohých ohľadoch. Samotné prípravy naň trvali celý rok. Len prednedávnom Ewa roztiahla svoje krídla a ukončila spoluprácu s agentúrou Lewron Music Center, ktorá talentovanú dievčinu objavila a prípravy tak ostali výhradne v jej vlastnej réžií. Koncert sa niesol v nostalgickom duchu, kde chronologicky odzneli jej najväčšie hity, ako Měls mě vůbec rád, Boky jako skříň, Boží mlejny melou, Ticho alebo Leporelo. Nebudú chýbať ani cover verzie piesní I will always love you od Whitney Houston či Skyfall od Adele. Fánúšikovia speváčky sa taktiež mohli tešiť na množstvo tanečníkov, hostí a veľkolepú svetelnú šou.

Nervozita, stres a únava

Ewa Farná nenechávala koncertné prípravy na náhodu a na svojom instagramovom profile neustále zverejňovala všetko, na čo sa fanúšikovia mohli pred koncertom tešiť. Okrem krásnych suvenírov pripravila aj CD s najväčšími hitmi, ktoré bolo dostupné práve počas veľkolepej šou. Speváčka sa so svojimi pocitmi zdôverila fanúšikom aj na sociálnej sieti: Staženej žaludek a nervy v kýblu, ale nemúžu se dočkat. Čeká na vás hodně překvapení, nejen na podiu.”

Kto je Ewa Farná?

Za svoju doterajšiu kariéru stihla vyprodukovať 13 albumov, viac ako tridsať videoklipov, stala sa historicky najmladšou porotkyňou Československej superstar a poľského X-faktoru. V roku 2006 získala ocenenie ako objav roku – Český slavík Mattoni, o rok neskôr platinový album za 25 000 predaných albumov. Na kritiku bulvárnych novinárov, ktorí sa neustále obúvali do váhy speváčky, naspievala singel ,,Boky jako skříň”, ktorý mal na YouTube viac ako 12 miliónov vzhliadnutí.

Mili fanousci… Rok se na to pripravuju a ono je to uz zitra. Stazenej zaludek a nervy v kyblu, ale nemuzu se dockat. Ceka na vas hodne prekvapeni nejen na podiu… V nasem MERCH shopu najdete novinky v podobe placek, klobouku, ktere mam tak rada.. Trika na 10let, BEST OFku, batuzky vyrobene s pomoci neziskovky Boruvka. V Boruvce delaj mimo jine skvely kafe, tak si ho budete moct dat i ve Foru! Boruvka tam bude mit stanek. Mame pro Vas taky moznost vyfotit se se svyma kamaradama ve fotonautu na specialne vyrobene stene Ewa Farna 10let. Ja fotonaut znoznuju a tak jsem jo chtela doprat i Vam, budeme mit vsichni hezkou pamatku;-). To vsechno zitra, tak se na Vas moc tesim!! P.S tohle jsou klobouky, Ty jsem chtela mit vzdycky v merchi;-)

A post shared by Ewa Farna (@ewa_farna93) on

 

 

 

Will be a long night… #zenfone3 @asusczsk

A post shared by Ewa Farna (@ewa_farna93) on

 

Ewa Farna – Boky jako skříň

Foto: Instagram, Fanart.tv | Video: Instagram, Youtube