Z komičky moderátorka najúspešnejšieho televízneho programu. Presne to sa podarilo Eve Kramerovej, ktorá sa teší obrovskej priazni širokého publika. To, čo však Evelyn úsmev na tvári rozhodne nevyčarilo, bola ponuka od istej redaktorky. Ruku na srdce, jej slová by na duši nezahriali asi žiadnu ženu.

,,Dnes mi volali z jedného magazínu, že vraj robia vianočné fotenie, kde budú fotiť ľudí ako postavy z rozprávok,” Evelyn začala vykresľovať svoju príhodu fanúšikom na Instagrame. Blondínka si, samozrejme, seba samú hneď vybavila ako princeznú. Potom však prišla krutšia realita.

Evelyn farma

,,Pýtam sa tej pani, aká filmová postava by som teda mala byť. Pani mi zahlásila, že by si ma tak vedeli predstaviť ako Marfušu z Mrázika. Ja som sa zasmiala a sarkasticky poďakovala,” opísala tvár reality šou Farma, kedy ešte netušila, že zo strany redaktorky padne ďalší “kompliment”. ,,Veď ty si taká vtipná, tebe sa to hodí, toto nemôžeme dať nejakému intelektuálovi,” povedala jej do telefónu.

,,Oukeeeej, akože úprimne sebe zvyknem hovoríť “dvakrát meraj a raz strihaj”, pani by som odporučila pomerať aspoň 6-krát,” Evelyn naložila neznámej. Avšak napokon Eva nepoprela svojho ducha komičky a ponuku prijala. ,,Vlastne ma to tak pobavilo, že do toho idem, aj keď sa vidím ako princezná (pužila emotikon) (akože halo?!),” prezradila veselá kopa, ktorá bude určite krásna aj v úlohe ikonickej Marfušky.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/evelynfresh, YouTube