12. januára sa konal v Slovenskom národnom divadle 19. ročník prestížneho Plesu v opere, kde sa zišla celá naša smotánka. Po prvýkrát dostala pozvánku aj komička a moderátorka Evelyn, ktorá na udalosti zažiarila ako princezná, pričom z každej strany dostávala samé pozitívne ohlasy. Výnimkou sa tak stala česká módna kritička Františka Čížková.

Eva Krámerová vzala svoju premiéru na Plese v opere vo veľkom štýle. Všetky karty vsadila na ružovú a trblietavú látku, z ktorej jej kamarát a módny návrhár Milan Švingál vyčaril nádherné šaty. Mnohí sa tak zhodli na tom, že Evelyn vyzerala fantasticky a patrila k najkrajším dámam udalosti.

Evelyn
Eva “Evelyn” Kramerová s kamarátom a stylistom Milanom Švingálom

Česká módna kritička má však na outfit moderátorky Farmy X iný názor. Evelyn totiž od nej v rámci hodnotenia dostala známku číslo 4, čo je len malý krôčik od najhoršej päťky. ,,Flitrové či lurexové tkaniny stavajú aktuálne trendy na výslnie, ale pre korpulentnú ženu, akou YouTuberka zvaná Evelyn je, predstavujú riziko, že výsledkom bude lacný, podradného šantánu hodný efekt. Úzka, vysokým rozparkom sprevádzaná toaleta, v ktorej ružová prechádza do zlatej, je príkladom,” zhodila Evkinu róbu Františka Čížková.

Evelyn

Módna stylistka sa nelichotivo vyjadrila i k účesu známej blondínky. ,,Na zlej voľbe sa podpisuje aj dramatická drapéria z inej tkaniny. A rozpustené vlny krásnych ťažkých vlasov cirkusu rovnako nahrávajú,“ ukončila svoj komentár.

My síce nie sme žiadne módne kritičky, ale myslíme si, že Evelyn rozhodne vyzerala krásne! Aký je váš názor? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Františka Čížková

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/evelynfresh,milanwtf, frantiskacizkovaofficial