Evu Kramerovú mnohí ľudia spoznali ešte ako vtipnú video vlogerku. Dnes sa však už prihovára televíznym divákom ako moderátorka Farmy či Lego Masters. Jej dlhoročný kamarát František Košarišťan svoje publikum zabáva podobnými príspevkami ako kedysi Evelyn. Jeden z nich si ale vytrpel aj ostrú kritiku. 

Obľúbená zabávačka teraz prijala pozvanie Mateja Cifru do jeho internetovej talkšou Level Lama, kde hneď v úvode rozhovoru došlo aj na časy, kedy sa Evelyn venovala zmieneným humorným scénkam.

evelyn

Sajfa nadhodil myšlienku, že muž prezliekajúci sa za ženu dokáže ľudí pobaviť viac ako dáma hrajúca sa na chlapa. 

,,To je hrozné. Je to iné. Aj doba tomu praje teraz viac… Budeme sa baviť o rôznych rodových stereotypoch?“ nechala sa počuť energická blondínka.

,,Ja si myslím, že ženy to majú v humore ťažšie. Vo všetkom si myslím, že to majú ťažšie… Napadlo mi, že keď som to pred 8-mimi rokmi začala robiť, tak hejty najhoršieho zrna. Ľudia, že – Zabijeme ťa!“ spomína na začiatky vo virtuálnom svete úspešná kráska.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Fero sa s tým nestretáva, čo som rada, je to môj kamarát. Nechala by som, aby on sa stretával s takým množstvom hejtu. Aj tá doba sa posunula. Ale podľa mňa je to, že je muž, iné,“ dodala 32-ročná rodáčka z Dolného Kubína na margo úspechu dobrého priateľa. Celý rozhovor si môžete pozrieť vo videu.

Foto/Zdroj: YouTube – Sajfa, Instagram/evelynjefresh