Štvrtkový diel Farmy začal napínavou voľbou prvého duelanta, pričom ako obvykle, súťažiaci svoje rozhodnutie podložili dôvodom. Vyberalo sa medzi mladou pastierkou Natáliou a urasteným Mirom, Evelyn ale ostala pri ohnisku zaskočená. Prečo? 

Michala sa postarala o poriadny konflikt, keď Stanke naboznovala, že má na ňu Golem nenápadne žmurkať. Výbušný osobný tréner vtedy na modrookú krásku poriadne nakričal a tvrdil, že to nie je pravda a nevyhol sa ani vulgarizmom. Celou nepríjemnou situáciou tmavovláska argumentovala, prečo posiela do duelu práve jeho.

,,Táto Farma potrebuje psychicky silných ľudí a pre mňa to nie je človek, ktorý má svaly, ale vie mi do očí klamať veci, ktoré vidia veľa očí, vie mi na celé ústa, na celú farmu vykrikovať do k*riev a do p*č a tvrdiť mi do očí a prisahať na svoju dcéru: Nie, ja som po tebe nežmurkal! Keď je v kuchyni veľa očí na stenách okolo, ktoré to videli,“ zdôvodnila svoju voľbu Miša, čím Evelyn poriadne zaskočila a moderátorka nedokázala skryť prekvapenie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Do duelu nakoniec pôjde Miro, avšak koho si zvolí za protivníka, je otázne. Vzťahy s mužmi si najviac naštiepil Viking, ktorý volil pánsky súboj rovnako ako Golemova statkárska priateľka Stanka.

Foto/Zdroj: TV Markíza