Divákov Farmy 13 čaká ďalší duel, v ktorom si zmerajú sily Nikola Báleková a Monika Fabová. Ešte pred veľkým súbojom každú osobitne navštívila v duelantskej chatke moderátorka Evelyn. Luna sa v úprimnom rozhovore neubránila slzám.

Kým dievčatá nastúpia do arény, čas trávia vo svojich duelantských chatkách, kde k nim, ako to už býva zvykom, príde na slovíčko Evelyn. V konverzácii s Lunou načala blondínka tému jej otehotnenia vo veľmi mladom veku – dvojnásobná mamička prvýkrát porodila tesne po 16. narodeninách.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Dobre som to zvládala, len to tehotenstvo som mala také komplikované. Keďže otec jej sa zachoval, ako sa zachoval. On, ako som mu povedala, že som tehotná, tak ma opustil. Vlastne sa mi vyhrážal, že ma dá dokopať do brucha, aby som potratila. Nahováral ma na rôzne drogy… ani krvú skupinu mi nechcel dať,“ rozrozprávala sa dredatá farmárka, ktorá svojimi slovami Evelyn šokovala a seba rozplakala.

Ďalej Luna so slzami v očiach prezradila, že jej bývalý priateľ vlastnú dcérku nikdy nevidel, iba na ňu platí alimenty. ,,Ona je dar. Ona je múdra, ona je šikovná, proste je krásna. On môže ľutovať, ja neľutujem,“ ukončila hrdá mamina.

Celý rozhovor Evelyn s Lunou si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Markíza.sk