Eva Kramerová odštartovala svoju hviezdnu kariéru vtipnými videami, ktoré zverejňovala na internete. Odvtedy sa jej meno neustále spája s témou chudnutia, nakoľko blondínka nedisponuje misskovskými mierami 90-60-90. Mnohé ale ostanete prekvapené z toho, aké parádne krivky skrýva Evelyn pod oblečením!

Väčšina ľudí má Evelyn v hlave zafixovanú ako vtipnú a atraktívnu bacuľku, ktorá všade rozosieva svoj jedinečný humor a dobrú náladu. Avšak moderátorka reality šou Farma už dávno nepatrí do skupiny moletiek, ba čo viac, môže sa pýšiť závidieniahodnými krivkami.

Premena, ktorou sa Evelyn pochválila minulý rok v auguste

Kto sleduje Evin život, veľmi dobre vie, že kráska z Dolného Kubína totálne podľahla čaru pole dancu. ,,Zbláznila som sa do pole dance, lebo je to taký môj vlastný dôkaz toho, že všetko je možné :) Aj že sa “mašina” zavesí na tyč a udrží sa … každý jeden raz zisťujem že dokážem viac než si myslím. Je to neuveriteľný pocit,” znejú jej slová z mája, kedy mala za sebou ešte len šiestu hodinu.

Chuť a nadšenie pre tanec na tyči stále pretrváva, čoho dôkazom sú blondínkine zábery, o ktoré sa podelila s fanúšikmi na Instagrame. Nielenže dala prostredníctvom nich Evelyn na známosť, že jej obľúbené štúdio má po uvoľnení opatrení znovu otvorené, ale aj že je nositeľkou krásne tvarovaných pevných nôh a zadočku, o čom možno mnohí jej fanúšikovia doposiaľ ani netušili.

Zábery, na ktorých Evelyn odhalila svoje pevné krivky, si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/evelynfresh, tvmarkizaofficial