Piatkový duel priniesol okrem vypätých situácií aj zopár úsmevných momentov. Diváci si už asi aj trochu zvykli na to, že situácia na vidieckej osade sa pravidelne zamotáva. Táto séria už dokonca priniesla i zopár románikov, pričom novo vytvorených párov pribúda čoraz viac.

Evelyn využila chvíľky krátko pred začatím duelu na to, aby zase raz poriadne vyspovedala všetkých farmárov. Následne sa dozvedela veľmi zaujímavé pikošky týkajúce sa vzťahov medzi účastníkmi súťaže. Vo chvíli, keď moderátorka začala menovať páriky, ktoré sa zrodili v rybárskej osabe, spustila sa v stodole búrlivá debata.

Medzi oficiálne dvojice Evelyn zaradila Líviu Chvostíkovú a Miša Gajdošecha, ďalej spomenula Karin Dvořákovú a Juraja Solčanského, Petra Harezníka a Táňu Brunayovú, Martina Šmahela a Renátu Greschner, a napokon aj Dominika Porubského a Mišu Štefánikovú. Všetci zúčastnení totiž evidentne vytvorili medzi sebou určité spojenectvá, či už na základe kamarátskych alebo láskyplných citov.

farma 10 markiza

Ako prvý zareagoval Dominik, ktorý chcel dať veci na pravú mieru. Spoločne s Michaelou sa tak voči ich vzájomnému priateľstvu okamžite ohradili . “Vymenil som ju za Dadu,” priznal Dominik, na čo sa všetci v stodole rozosmiali. Urazená tmavovláska pri týchto slovách len nechápavo krútila hlavou. “Teraz je vidieť, že kto ako ide,” okomentovala jeho slová Miša.

farma markiza

Ostatní aktéri sa na tejto debate výborne zabávali, pričom najviac fešák Martin Šmahel s Renátou Greschner, ktorí v spoločnom objatí označili samých seba prezývkou “Šmahelovci”. Na záver sa Evelyn ešte chcela informovať o tom, kto sa venuje Ibimu Maigovi. Veselý spevák neváhal ani chvíľku a rýchlo odpovedal: “Teraz, keď Juro tu nie je, aj Karin sa o mňa postará.” Nuž, zdá sa, že farmári to majú všetko perfektne podelené.

Zdroj: TV Markíza, YouTube | Foto: YouTube