Eva “Evelyn” Kramerová je známa tým, že si neváha urobiť srandu i sama zo seba. Slovenská herečka a moderátorka však najnovšie vyrazila svojim fanúšikom dych zábermi, kde ju môžeme vidieť po poriadnej premene. Uf, a to čo má na hlave?!

Evelyn sa do povedomia dostala vďaka publikovaniu vtipných videí. Zrejme najväčšiu pozornosť však zožala v televíznej reality šou Farma, kde nahradila miesto stálej moderátorky Kvetky Horváthovej a ako sa zdá, inak tomu nebude ani v ďalšom pokračovaní, a teda plánovanej jedenástej sérii.

Úspešná komička sa najnovšie pochválila premenou, akú by ste od nej zrejme vôbec nečakali. Evine ikonicky blonďavé vlasy totiž vystriedali tmavo-hnedé. A hoci Evelyn i tento účes veľmi pristane, nepochybne jej to pridalo pár rokov na kráse.

S najväčšou pravdepodobnosťou sa však našťastie jedná len o parochňu, ktorou chcela známa moderátorka pobaviť svojich priaznivcov. Čo poviete, pristalo by to slovenskej hviezdičke viac s hnedými vlasmi alebo by mala ostať radšej pri starej dobrej blond?

Evelyn

Evelyn s hnedými vlasmi

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/EvelynJeFresh, Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.