Známa komička Eva Evelyn Kramerová momentálne hviezdi na obrazovkách televízie Markíza ako moderátorka reality show Farma. Jedná sa už o druhý pokus po minuloročnej desiatej sérii, kedy veľký šoubiznisový štart plavovláske veľmi nevyšiel. Po silnej kritike od divákov sa ale napokon zabávačka musela odhodlať na rázny krok.

Nejeden fanúšik vidieckej súťaže sa spočiatku nedokázal preniesť cez odchod dlhoročnej stálice Kvetky Horváthovej. Hoci si ľudia po čase na novú tvár celkom zvykli, Evelyn je ešte doteraz sem tam bombardovaná výčitkami kvôli nedostatkom v celkovom prejave.

evelyn farma

Blondínka však šokovala absolútnou úprimnosťou, nakoľko otvorene priznala, že chyby v moderovaní si už dlhšiu dobu plne uvedomuje. Pred zahájením jedenástej série sa preto nielen na podnet kompetentných z Markízy, ale i na vlastný impulz rozhodla konať.

Populárna YouTuberka vyhľadala odbornú pomoc s cieľom zlepšiť slovný prejav a nadobudnúť istotu v živých prenosoch, s ktorými predtým nemala vôbec žiadne profesionálne skúsenosti.

Evelyn Farma

„Sama som cítila nedostatky, lebo si myslím, že mám sebareflexiu. Začala som chodiť k jazykovej pedagogičke. Hlavne preto, aby som mala lepšiu výslovnosť, a aby som sa cítila komfortnejšie v polohe, ktorá mi nie je úplne prirodzená. Uvidíme, či to prinesie nejaké ovocie, verím, že áno,“ odtajnila ostro skritizovaná Evelyn, ktorá má v pláne pokračovať v kurzoch, aké využívajú mnohé iné úspešné celebrity.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Evelyn farma

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/Farma.markiza, Evelynjefresh