Moderátorka a príležitostná herečka Eva Kramerová zažíva krušné chvíle. Ukecaná komička má aktuálne plné ruky práce s prípravami na natáčanie novej série vidieckej reality šou Farma, ktorou má divákov sprevádzať aj počas blížiacej sa dvanástej série. Napriek pracovnej vyťaženosti ale nezabúda ani na úpravu zovňajšku, keďže sa nedávno popýšila osviežujúcou vlasovou premenou.

Čoraz populárnejšia markizáčka Evelyn strieda jedno profesionálne fotenie za druhým, je teda logické, že sa túžba po skvele vypestovanom vzhľade prebojovala na prvé priečky hodnotového rebríčka.

Evelyn športuje

Vždy pozitívne naladená zabávačka sa v priebehu uplynulého roka pochválila viditeľným úbytkom na váhe, teraz úspechy dolaďuje formou cvičení a ďalších skrášľujúcich procedúr. Aby toho nebolo málo, známa blondínka má dlhoročného kamaráta Mária, ktorý si prednedávnom otvoril v hlavnom meste vlastný salón krásy.

Moderátorka Farmy ako skvelá priateľka musela bezpochyby do jeho kráľovstva zavítať a za svoju lojalitu bola odmenená atraktívnym účesom, aký ju celú rozžiaril. Evelyn stavila po niekoľkých mesiacoch kratšieho zostrihu znovu na predĺžené vlásky a s výsledkom bola maximálne spokojná – dnes ju teda zdobia nielen štíhle krivky, ale tiež čerstvo zosvetlená a dlhá hriva, ktorá jej skutočne pristane!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

evelyn dlhé vlasy

Zdroj|Foto: Instagram/Evelynjefresh