Matej Jurkovič si už takmer tri týždne užíva život na slobode, odkiaľ môže v pokoji sledovať, ako si súťažiaci vodia na farme bez jeho prítomnosti. Na dnešnú časť sa však potetovaný svalovec s radosťou prizerať určite nebude – moderátorka Evelyn ho totiž z hry vylúči a následne vyriekne poriadne ostré slová.

Sebavedomého herca pre dospelých mala už od spustenia jedenástej série reality šou v zuboch väčšina farmárov, čo spôsobilo jeho arogantné správanie a nulový rešpekt nielen voči kolegom, ale dokonca aj voči moderátorke Evelyn a hospodárovi Martinovi Bagárovi. Celá posádka sa tak zrejme správe o vylúčení Mateja Jurkoviča kvôli útoku na Rasťa Mojseja potešila, pričom ich potýčku odvysiela TV Markíza dnes večer.

Verdikt o Matejovom ukončení v hre prišla účastníkom Farmy oznámiť Evelyn, ktorej rozhodne nebolo do smiechu. Po tom, ako 41-ročnému Bratislavčanovi oznámila, aby sa pobalil a odišiel, prehovorila do duší východniarov i západniarov.

Farma bitka

,,Farmári, je jedno, akí ste pracovití. Ak nie ste dobrí ľudia, tak túto Farmu nevyhráte. To je odkaz pre vás všetkých… a je iba na vás, čo si z neho zoberiete,” zneli slová obľúbenej moderátorky, jasne smerujúce ku charakteru ambiciózneho a pracovitého Jurkoviča. Kým prítomné osadenstvo sa s vyjadrením Evelyn zrejme stotožnilo, vyhodenému Matejovi sa určite nepočúvalo ľahko.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube