V deviatom kole obľúbenej šou Tvoja tvár znie povedome sa Eva Kramerová premenila na Patricka Swayzeho a spolu s Lenkou Vavrinčíkovou alias Baby zaspievali legendárnu pieseň Time Of My Life. Dievčatá vystúpenie zaklincovali skvelým akrobatickým číslom.

Charizmatická komička sa v priebehu súťaže neustále zlepšuje a svojím spevom vždy milo prekvapí aj samotnú porotu. Evelyn mala pred Hriešnym tancom patričné obavy, keďže musela stvárniť mužskú postavu a do bodky sa naučiť legendárny tanec.

evelyn hriesny tanec

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Spolu s moderátorkou Lenkou Vavrinčíkovou alias Baby predviedli vynikajúcu choreografiu a roztancovali viacerých divákov v sále. Na záver nechýbala ani povestná zdvíhačka, ktorú si dievčatá špeciálne upravili podľa seba.

,,To bolo také zlatučké a zároveň romantické. Taký mix pocitov som ešte nemala. Ty vyzeráš, ako keby si tej herečke vypadla z oka a Eva aj ako muž vyzeráš ako Bridget Jonesová. Najkrajší záver večera, ďakujem, že som to mohla zažiť,” zhodnotila Zuzana Fialová, ktorá sedela na porotcovskej stoličke.

evelyn hriesny tanec

evelyn hriesny tanec

Vystúpenie Evelyn a Lenky Vavrinčíkovej si môžete pozrieť — TU —

Zdroj|Foto: Voyo, Facebook/Tvoja tvár znie povedome, Instagram/evelynjefresh,lenka_vavrincikova