Obľúbená slovenská zabávačka Eva Kramerová sa pýši svojou prirodzenou krásou a až doteraz na jej tele prešli úpravou len prsia, ktoré si nechala zo zdravotných dôvodov o dve čísla zmenšiť. Po otvorení salónov však Evelyn chytila akási “mánia” a okrem účesu si nechala vylepšiť aj pery.

Evelyn nepodstúpila žiadnu drastickú premenu zahrňujúcu vpichy, botox či populárnu kyselinu hyalurónovú. Atraktívna blondínka si nechala svoje ústa len zvýrazniť technikou microblading, a tak jej pôvodné pery dostali o niečo ružovejší nádych.

Evelyn

,,Normálne som chytila takú mániu, ako všetko otvorili. Okamžite zmena farby vlasov, okamžite som išla na pery. Áno, toto nie je rúž. Toto mám vytetované,” pochválila sa fanúšikom na sociálnych sieťach rodáčka z Oravy.

,,Ja som hrozne dlho odolávala a táto moja postkoronová mánia mi hrozne pomohla k tomuto kroku. Ja mám úplne telové pery. Keď poviem niekomu, že daj mi pusu, tak mi nedá pusu na pery,” s humorom si posťažovala televízna moderátorka, ktorá svoju túžbu po výraznej farbe “pyšťoku” konečne naplnila. Ešte väčšia radosť ale bola z toho, že celá vec prebehla bezbolestne. Krátke video Evelyn s novým účesom a “čerešňovými” ústami nájdete nižšie!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/evelynjefresh, stremable.com