Evelyn poslednú dobu ohoruje každou svojou fotografiou. Kráska si totiž nedávno nechala predĺžiť vlasy, zmenšiť prsia a okrem toho sa jej podarilo i výrazne schudnúť. Najnovšie na sociálnej sieti prekvapila záberom so známym mužom, ktorého by si po svojom boku vedela predstaviť nejedna z vás!

Moderátorka Farmy X, ktorá bude divákov sprevádzať aj ďalšou sériou obľúbenej reality show, je už od augusta minulého roku single. A tak si život užíva bez obmedzení plnými dúškami.

Evelyn

Hoci sa Evelyn v mužskej spoločnosti vyskytuje prevažne často, väčšinou ju vídame po boku jej veľmi dobrých kamarátov – komika Fera Jokea, s ktorým udržiavajú blízky vzťah už od detstva, a módneho návrhára a vizážistu Milana Švingála. Najnovšie ale rodáčka z Dolného Kubína prekvapila úplne novou, avšak pre verejnosť rozhodne známou, tvárou.

Evelyn a Fero Joke

,,Na kamarátskom randéčku s týmto pánom,” obľúbená blondínka okomentovala svoj záber, na ktorom sa od ucha k uchu usmieva pri spevákovi Benovi Cristovaovi. ,,A áno, je super,” nešetrila slovami chvály na fešákovu adresu, kedy nezabudla doplniť ani srdiečka. ,,Ty si super #yourfan,” jeden z najpríťažlivejších hudobníkov československej scény vyznanie ihneď opätoval a zároveň vyzradil, že i on patrí k Evelyniným fanúšikom.

Napriek tomu, že dvojica voči sebe prechováva zrejme len priateľské city, Benovi a Evelyn by to spolu celkom pristalo, čo poviete?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/evelynfresh