Po vyhadzove Mateja Jurkoviča by sa zdalo, že nastane na farme konečne pokoj. To by však Vlado Hudáček, ktorý sa doposiaľ tváril veľmi priateľsky, nemohol začať vystrkovať rožky a rozosievať negatívnu atmosféru všade navôkol. Svojou zlou energiou sa dotkol dokonca aj moderátorky Evelyn, čo už bolo pekne za hranicami slušného správania.

Ako sa hovorí – tichá vody brehy myje. Vlado Hudáček doteraz pôsobil nekonfliktne, až na pár dvojzmyselných poznámok, ktoré išli ženskému osadenstvu Farmy pekne na nervy. Po tom, čo odišiel arogantný Matej Jurkovič, však štafetu neobľúbeného prevzal práve Vlado. Z jeho správania ostala v šoku aj Evelyn.

Pri voľbe druhého duelanta sa farmári ako obvykle zoskupili okolo stola, za ktorého vrch si sadla Eva Kramerová. Reč bola, samozrejme, o jednotlivých taktikách, pričom najviac sa točila okolo sluhu Vlada, ktorý sa počas uplynulých dní snažil svojim súperom robiť napriek, a to najmä Radovi a Kike. Evelyn sa preto východniara na rovinu opýtala, aký má problém a či ho vie pomenovať. Po tom, ako zaňho najprv odpovedala Nika, mu blondínka rovnakú otázku položila po druhýkrát.

Farma

,,Si pripadám jak Matej, tiež nechápal tvojim otázkam niekedy,” odpovedal s nemalou dávkou nerešpektu, z čoho boli v šoku všetci prísediaci vrátane Evelyn. ,,No veď preto tu sedím a stále sa ťa pýtam a snažím sa ti to vysvetliť, aby si to pochopil,” pokračovala Eva, ktorá ostala z jeho reakcie očividne poriadne v pomykove. Diskusiu tak pred voľbou druhého duelanta ukončila slovami, viac než jasne odkazujúcimi na správanie Mateja a Vlada.

,,Sú ľudia, ktorých baví robiť zle. A bohvie, aký majú problém… a nech si ho riešia sami. Ale platí to, čo som vám povedala, keď sme s Martinom vyhodili Mateja, že iba dobrý človek sa dostane do finále Farmy, lebo o tom Farma je.”

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Vyhrotenú situáciu medzi Evelyn a Vladom uvidíte od 41. minúty

 

Skrátená verzia

 

Zdroj: TV Markíza, Streamable | Foto: Markíza.sk