Nájsť pri sledovaní instagramových príspevkov tvár bez filtra je v dnešnej dobe unikát. Ženy si skrášľovanie vo virtuálnom svete obľúbili natoľko, že v niektorých prípadoch je naozaj ťažké rozlíšiť, či ide o prirodzenú krásu alebo aplikáciu. Aj komička Eva Kramerová alias Evelyn s tým má značný problém a zamýšľa sa nad silou sociálnych sietí.

,,Čo je “naozaj” a čo je “fejk”, je v poslednej dobe ťažšie a ťažšie rozoznať. Niekedy sa ráno zobudím, pozriem sa do zrkadla a hovorím si “yaaaaas”! Cítim sa super. Potom otvorím Instagram a hovorím si, že ja som ale že úplne mimo,“ píše Evelyn na svojom profile, uvádzajúc sa, že štandardy krásy sú niekde na Marse.

,,A ja som tu, na planéte Zem a len tak kukám a pýtam sa, čo sa v noci stalo… či sa náhodou nerozdávala dokonalosť a ja som to celé prespala (nebolo by to prvýkrát).
To neexistuje, že všetci majú krásnu pleť, mega vlasy, rovné zuby, plné pery, úzky driek a veľký zadok…,“ zamýšľa sa obľúbená komička. Avšak ako uvádza ďalej, keď vyjde na ulicu a rozhliadne sa okolo seba, zistí, že je všetko v poriadku a je opäť medzi smrteľníkmi.

Podľa blondínky sme prostredníctvom sociálnych sietí denne v kontakte s nereálnym obrazom krásy, ktorý mnohí z nás aj pravidelne zdieľajú. ,,Treba sa možno zamyslieť nad tým, aký obraz dávame mladším generáciám, ktorým to nedocvakáva tak rýchlo ako nám dospelým a ktorá trpí pocitom nedostatočnosti v tomto fejkovom svete,“ odkázala svojim sledovateľom komička, ktorá im predostrela i jednoduchú ukážku toho, o čom sa rozpísala.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/evelynfresh