Na obrazovkách Markízy po dlhšej odmlke znovu kraľuje známa reality show Farma. Jedenásta séria sa od predošlých epizód v mnohom líši, no jedna vec sa od minulého roku vôbec nezmenila – moderátorského postu sa už po druhýkrát ujala komička Evelyn.

Eva Kramerová sa do šoubiznisu prebojovala vlastnými silami, keď o sebe dala vedieť prostredníctvom humorných videí. Po neutíchajúcej snahe uspieť sa napokon dostala až na televízne obrazovky, kde hviezdi ako moderátorka ostro sledovanej vidieckej šou.

evelyn farma

Nie je žiadnym tajomstvom, že táto pozícia jej spočiatku vôbec nesadla, čo si všimlo aj množstvo rozhorčených divákov. Fanúšikovia plavovláskinej predchodkyne Kvetky Horváthovej tak ešte dodnes Markízu bombardujú s požiadavkou návratu starej dobrej moderátorky.

evelyn kvetka horvathova

Hoci si Evelyn spočiatku kritiku veľmi nevšímala, v rozhovore pre portál Topky.sk sa konečne k citlivej téme vyjadrila. Veselá blondínka však z negatívnych ohlasov hlavu v smútku určite nemá a neprajníkom odkazuje jediné.

„Ja som úplne iná a ani by som sa s ňou nechcela porovnávať, lebo sme dve iné osoby. Jediné, s čím sa môžem porovnávať, je to, aká som bola včera, predvčerom, minulý rok. To mi príde najlogickejšie,“ Evelyn rázne uzavrela spory o to, ktorá z dvoch farmárskych stálic sa podľa nej pred kamerami prezentuje v lepšom svetle.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

evelyn farma

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/Evelynjefresh