Pôvabná blondínka nedávno hviezdila v šou Tvoja tvár znie povedome, kde obsadila krásne druhé miesto. Evelyn prekvapila nielen porotu, ale aj divákov skvelými vystúpeniami, za ktoré vždy zožala obrovský potlesk. Teraz sa komičke opäť podarilo šokovať, pretože nastúpila na špeciálne procedúry v prestížnej klinike u našich maďarských susedov. 

Obľúbená umelkyňa sa nikdy nepýšila ultra štíhlou postavou, avšak vôbec sa za to nehanbila a svoje telo v plavkách nemala problém vystaviť na sociálne siete. V roku 2019 sa ale rodáčke z Oravy podarilo radikálne schudnúť, čo sa odzrkadlilo aj na jej vynovenom šatníku. Evelyn tak začala striedať minisukne a rôzne odvážnejšie módne kúsky.

evelyn

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Bohužiaľ, po nejakom čase sa dostavil tzv. jojoefekt a herečka opäť pribrala. Eva Kramerová sa preto rozhodla zakročiť a momentálne podstupuje ajurvédu na klinke v Maďarsku. Tejto čoraz viac populárnej medicíne zdravia podľahlo mnoho slovenských celebrít, ako Petra Polnišová, Zuzana Plačková, Diana Mórová či Jozef Vajda.

„Evelyn sa rozhodla opäť poriadne zatočiť s kilami a odišla na rovnakú ajurvédsku kliniku do Maďarska, v ktorej bola aj Petra. Počas tohto pobytu chce výrazne schudnúť,” zdroj z blondínkinho okolia uviedol pre portál Pluska.sk. Evi, držíme palce!

Zdroj|Foto: Pluska, Instagram/evelynjefresh, markiza.sk