Markizácka šou Let´s Dance je už v plnom prúde a diváci si pomaly začínajú favorizovať tanečné páry. Prvé súťažné kolo sa stalo osudným moderátorovi športu, Peťovi Varinskému a jeho tanečnej partnerke Paule, ktorí divákov príliš neoslovili. Naopak, obľúbená a vždy usmiata komička Evelyn prekvapila ladným waltzom, ktorý sa však nezaobišiel bez problémov!

Úspech v tanečnej šou Let´s Dance závisí nepochybne na tanečných výkonoch, ale do istej miery aj na diváckych sympatiách. Tým sa nepochybne teší komička Eva “Evelyn” Kramerová, ktorá mala silnú fanúšikovskú základňu ešte pred vstupom do súťaže. Napriek tomu, že nepatrí k ženám s ideálnymi mierami, doposiaľ predviedla prekvapivo slušné tanečné výkony.

Prvé nesúťažné, mierne hip-hopové vystúpenie, bolo pre Evelyn takpovediac “vodou na mlyn” a svojimi originálnymi pohybmi a grimasami pobavila zrejme každého diváka pri televíznej obrazovke. V druhom kole sa však už musela popasovať s ladným a elegantným waltzom, pri ktorom je kľúčový práve kamenný výraz tváre: ,,Ja som mala aj na skúške problém, lebo Lukáš stále, že Evelyn nesmej sa, no furt som bola v takom polokŕči. Bolo to ťažké, prekvapila som samú seba, že som si udržala tie grimasy, lebo ja tou tvárou vždy prejavím, napríklad keď sa pomýlim. Lukáš mi ale povedal, že to proste robiť nemôžem. Bola to výzva, ktorú som dala.”

 

Celý rozhovor s Evelyn si môžete pozrieť >>>TU<<<!

Zdroj/Foto: tvnoviny.sk, Instagram

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk