Neukojení muži sa snažia svoje potreby uspokojiť všelijakými spôsobmi. Niektorým robí radosť dokonca i to, keď môžu ženám posielať holé bimbasy. Pár takých už “v schránke” pristálo aj komičke Evelyn.

Obľúbená tvár internetu a reality šou Farma sa s fanúšikmi podelila o naozaj komické zážitky, ktoré jej nadelili istí úchylní páni. Zhodou okolností si kráska v jeden a ten istý týždeň našla medzi správami dve zaujímavé fotografie.

evelyn

,,Niečo zásadné sa asi v mojom živote udialo. Lebo tento týždeň mi prišiel na Instáč d*ck pic, konkrétne dvakrát, konkréne od dvoch rozličných mužov,” pochválila sa Evelyn. Kým niektoré nadržané slečny by možno takéto nahaté snímky potešili, známej komičke sa ani zďaleka príťažlivé nezdali.

Keďže je Evka už takmer rok single, je pochopiteľné, že by lásku veľmi rada uvítala, avšak nie v podobe mužských údov. ,,Človek si zaželá vesmírnu lásku, otvorí svoje správy a sú tam holé vtáky, vesmír, čo sa deje,” humorom sebe vlastným okomentovala blondínka nedávnu hot poštu.

Na záver ešte dodala, že ju desí možnosť, že čo ak je jej vesmírnou lásku práve jeden zo spomínaných exhibicionistov. ,,Ako ja budem deťom hovoriť, že sme sa zoznámili? Však to je hrozný príbeh,” vtipne zhodnotila Evelyn.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/evelynfresh, Streamable