Karanténa zastavila čas a mnohých ľudí uzatvorila v ich domácnostiach. No niektorí sa rozhodili svoje voľné chvíle investovať do niečoho zmysluplnejšieho, ako je pozeranie televízie. Evelyn sa začala aktívne venovať pohybu a po čase si našla záľubu v pole dance. Obľúbená komička sa tak už zopár týždňov vrtí okolo tyče. Prečo? 

Vďaka tomu, že sa Eva Kramerová delí na sociálnych sieťach o vlastné zážitky, je nám už známe, že počas karantény prepadla pole dancu. Ten jej podľa všetkého naozaj ide, no čo ju priviedlo k myšlienke niečo také skúsiť? Snom zábavnej blondínky bolo totiž dokázať spraviť šnúru či špagát. Počas svojej namáhavej strečingovej cesty ale narazila na instagramový profil dámy, ktorá toho dokáže ešte viac. ,,Kukla som si jej Instagram, ona tam hadia žena, že nohami sa škrabe na hlave. Ja okamžite hrot, potrebujem, aby si ma naučila šnúru a špagát,” vysvetlila v call show herca Števa Martinoviča.

Práve spomínaná hadia žena Evelyn prehovorila, aby si to skúsila aj pri tyči. Už v prvej otočke tak známa moderátorka vedela, že je v tom až po uši. ,,Prvýkrát som sa zatočila a ja okamžite hrot, potrebujem byť poledancová tanečnica,” prezradila so smiechom svojmu hereckému kolegovi.

Števko si ju následne ako dlhoročný kamarát začal doberať. ,,Vypísaná prihláška na majtrovstvá?”  s humorom nadhodil. ,,Najprv nejaký stripklub v Bratiske skúsim, potom majstrovstvá. Lebo ja hneď predstavy. Hneď som si púšťala klipy všetkých majsteriek sveta a povedala som, že ktoré prvky chcem vedieť. Ona že, Evi, naozaj? Dole hlavou asi nebudeš visieť druhýkrát. Ja že na koľký, ona že na desiaty a ja že ok, spolieham na teba. Vieš, ja extrémistka,” odpovedala.

Avšak to nebolo všetko, k čomu sa plavovláska priznala. Evelyn má túžby, ktoré prekvapili aj jej priateľa Števa. ,,Taká moja tajná predstava je, že ideme v piatok do mesta s kamošmi, ideme do striptízového podniku, kde je tyč, len tak pijeme a ja zrazu vybalím úplnú chorišu a zrazu tie striptérky mne tlieskajú, nie ja im,” zabávala sa farmárska moderátorka.

Ďalej poznamenala, že jej určite nejde v podnikoch pre dospelých o žiaden zárobok. ,,A ja že chalani, nedávajte mi tie peniažky za nohavice, ja tu nie som na to, to je iba moje hobby,” smiala sa na svojej predstave. Napokon počas rozhovoru ešte prezradila, že ak by jej kariérne cesty neviedli do brandže šoubiznisu, bola by striptérkou.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: YouTube, Instagram/evelynjefresh/stevomartinovic