Sú krásne, úspešné a môžu sa pochváliť postavičkami “krv a mlieko”. Herečkám a komičkám Petre Polnišovej (44) a Evelyn Kramerovej (29) rozhodne nehrozí, že by im spod šiat vytŕčali kosti a nemajú problém si na účet svojich tiel aj zažartovať. Najnovšie sa baby odhodlali k niečomu, na čo nemajú často odvahu ani o polovicu ľahšie slečny – ukázali sa svetu v tesných trikotoch a minisukniach!

Svet sa od čias pre niekoho až nechutne tenkej modelky Twiggy a módy, ktorú so sebou v 60. rokoch priniesla, poriadne zmenil. Dnes už sa rozhodne nenosí mať z plnoštíhleho tela komplexy, ba práve naopak! Slávne krásky, ako Ashley Graham či Tess Holliday, pravidelne valcujú predvádzacie móla v tesných bikinách – a to sa môžu pochváliť úctyhodnými kilogramami. Druhej spomínanej ich váha ukazuje vyše 130.

V našich končinách sú priekopníčkami “plus size veľkosti” jednoznačne populárne sestry z Hornej Dolnej. A keďže sa pri ich telách rozhodne nie je za čo hanbiť, rozhodli sa ich odhaliť v mini šatáchí. Fanúšikovia sa na ne nemohli vynadívať!

,,Baby, vyzeráte fantasticky!,” pochválil ich jeden komentujúci bez akejkoľvek irónie a ďalšie desiatky ho v komplimentoch nasledovali. ,,Konečne normálne telá a nie anorektické kosti!,” tešil sa ďalší.

Čo majú Peťa a Evelyn spoločné okrem rol v slávnom seriáli a ženských postavičiek?  Prednedávnom rozbehli podcast s názvom Jauuu PS: To Bolelo!, v ktorom sa rozprávajú predovšetkým o vzťahoch, rozchodoch či krízach, alebo, ako to samy nazývajú, o “fraktúrach srdca”. Okrem toho krásky nafotili vtipnú, no zároveň šteklivú fotografiu do kalendára v štýle pin-up dievčat z kabaretu. Pristane im to, čo myslíte?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/evelynjefresh | Foto: Instagram/evelynjefresh, jauuu_ps_tobolelo