Eva Zelníková je jednou z bývalých účastníkov reality šou Farma 9. Po jej ukončení sa ponorila do rozbehnutého podnikania a dnes sa už vo svojich 24 rokoch môže pýšiť veľkým úspechom. Pred dlhším časom by ste ju však rozhodne ani nespoznali!

Mladá ex-farmárka sa na sociálnej sieti pochválila záberom, kde ju môžeme vidieť stáť pri luxusnom vozidle. K motivačnému príspevku neváhala priložiť fotografiu na prirovnanie, pričom sa jedná o záber, na ktorom mala 14 rokov.

Eviných fanúšikov však na danej snímke zarazil práve fakt, že na ňom pôsobí akoby mala minimálne o 10 rokov viac. To takto si vyzerala v 14? No, nehnevaj sa na mňa, ale podľa mňa je to moc, reagovala jedna zo žien pod príspevkom, kde Zelníková ukázala svoj mladistvý dekolt. 

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Mňa by takto v 14-tich mamka nepustila ani smeti vyhodiť,” pridávajú sa ďalší pobúrení komentujúci, na čo bývala televízna kráska ihneď reagovala. „No, čo už narobím, taký je život,” uviedla samotná Eva a zároveň sa obránila tým, že sa malo jednať o profi fotenie – počas bežného dňa by vraj takto po ulici rozhodne nechodila. FOTO si môžete pozrieť >>>TU<<<.

Zdroj/Foto: Instagram/EvaZelnikova