S Michalou sa konflikty na statku vlečú už od jej príchodu. Aktuálne sa tmavovláske podarilo s kľudom Angličana vytočiť Evu, ktorá sa až doteraz snažila držať svoje emócie na uzde. 

Skúsená stolárka počas odkladania vriec poprosila Mišku o pomoc. Avšak osobnej trénerke sa nepozdávalo, že v jednom z nich je ešte na samom spodku jedlo. Po tom, čo to dala najavo ironickým tónom, sa Eva nahnevala, pričom každý jej argument sa zo strany silikónovej krásky stretol len s pokojnou podpichovačnou poznámkou.

Konflikt pokračoval aj pri moderátorke, kedy sa značná časť farmárov na tmavovlásku sťažovala. ,,Mňa vytočilo a n*sralo to, akým tónom sa so mnou Miška chcela rozprávať. Neviem, či je to o tom, že si chcela niečo dokázať, ale už minule som jej povedala, že takýto podrývačný tón, akože nechápem prečo,“ vysvetľovala dôvod výbuchu plavovláska, ktorá konkretizovala aj detaily správania farmárskej kolegyne.

,,Pozerať sa: Ty si taká smiešna, keď sa hneváš! A rehotať sa mi do ksichtu… Veta typu: Ty si čo taká nervózna, máš pred kr*mami?“ parafrázovala Senčanka Michalu, ktorej zasa vadilo, že Eva zvyšovala hlas a použila vulgarizmy. K názoru pracovitej lesbičky sa pridali i Stanka, Tete a Naty – tie si zaspomínali na predošlé konflikty spôsobené Michalinou prehnanou starostlivosťou o cudzie vzťahy.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Začula som v tejto debate to, že si sa ako keby zastarala do nejakých niekoho iného záležitostí alebo vzťahov… Myslím si, že je správne mať vo všetkom mieru. Verím, že aj ty si mala dobrý zámer,“ obrátila sa na Mišu Evelyn. Ako napokon ich rozhovor dopadne, uvidíte dnes večer na Markíze.

Zdroj/Foto: VOYO, TV Markíza, Instagram/farma.markiza