Lesbička Eva Vajsová si na televíznych obrazovkách Markízy získala srdcia mnohých divákov. V talkšou Kauzičky z Farmičky prezradila, že na Farmu mierila s úmyslom, aby v dobrom ovplyvnila názor Slovákov na LGBT komunitu.

Pracovitá Senčanka svoj cieľ splnila. Lukášovi Stanislavovi prezradila, že ohlasy ľudí po jej príchode domov boli pozitívne. Kráska, ktorá sa často na statku objavovala po boku Petry Pajákovej, hovorila o svojej orientácii otvorene a nemala problém zodpovedať ani otázky na telo. Eva dokonca povedala, že to s ňou na Farme chcelo skúsiť niekoľko žien i mužov.

,,V dnešnej dobe je to také nejaké lákadlo, ja neviem, prečo tieto ženy majú potrebu veľmi toto vyskúšať… A nielen ženy, čo si budeme hovoriť. Tak nejak to je nastavené v tejto dobe, že ženy to chcú vyskúšať a chlapi si dokázať, že nie, ja ťa dostanem na druhú stranu,“ uviedla otvorene finalistka Farmy 13.

eva a nati

Šikovná stolárka si taktiež zaspomínala, že Mesutovi padla do oka ešte pred tým, než sa dozvedel, že ju to láka k rovnakému pohlaviu. ,,Tuším sme mali vypité, keď sa k tomu priznal, že: Veď ty si sa mi najviac páčila,“ zasmiala sa Evička. Lukyho preto zaujímalo, či by v prípade, že je na mužov, záhradníka brala.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Hej,“ odpovedala bez zaváhania. ,,Ja celkovo nemám ani medzi mužmi, ani medzi ženami nejaký typ. Ten človek ma musí niečím zaujať a je pravda, že mne Mesut veľmi sadol aj povahovo, aj výzorovo, aj všetky tie srandy… Keby som bola na chlapov, tak Mesut áno,“ uviedla sebavedomo 35-ročná plavovláska. Tá v závere relácie priznala, že v minulosti spala i s mužom či mužmi. ,,Ja som mala prvú ženu, keď som mala 22,“ otvorila sa obľúbená Slovenka.

Foto/Zdroj: YouTube – Luky Stanislav, TV Markíza, Instagram/farma.markiza