Odo dňa, ako sa novopečenými sluhami stala dvojica Erik a Sára, začali nad farmou hromy biť. 22-ročná dedinčanka sa v kuchyni veľmi obracať nevie, čo jej sebavedomá farmárka týždňa dáva poriadne vyžrať. Po otvorenom príhovore od Evelyn však musela Eva Lipovská s pravdou von!

Keď na Farmu zavítala známa moderátorka, spustila sa vlna kritiky. Sára mala pri obhajobe svojej osoby už tradične slzy na krajíčku, no čašníčka z Talianska rýpala ďalej. ,,Prečo jej nemôže niekto pomáhať v kuchyni?“ oborila sa na Evelyn.

Eva Lipovská Farma

Skúsená blondínka farmárom pripomenula pravidlo, zdôrazňujúce, že o prípravu jedla sa starajú výlučne sluhovia. Nato farmárke týždňa otvorene chrstla do očí, že voľba pomocníkov bola v jej kompetencii, mala preto s podobným scenárom vopred rátať.

,,Predpokladám, že si uvažovala strategicky, že pre varenie si tam tú Sáru asi nedávala,“ podotkla moderátorka, narážajúc na fakt, že v pozadí nepochopiteľnej voľby zjavne stáli iné pohnútky. ,,Máš pravdu… zo začiatku sme si so Sárou spolu nevychádzali. O to išlo,“ Eva konečne priznala, že za zvolením mladej slúžky stála istá dávka zlomyseľnosti, keďže jej meno určila nie na základe reálnych schopností, ale osobnej nesympatie.

Farma Xtra – Rozhovor Evelyn s Evou (od 5:14 minúty)

 

Zdroj: Markiza.sk/Farma X-tra | Foto: Markiza.sk