Eva Longoria bez make-upu

Eva Longoria je jednou z najznámejších herečiek na svete a mnohými je považovaná aj za jednu z najkrajších žien planéty. Je však 41-ročná Američanka taká krásna aj bez make-upu?

41-ročná americká herečka Eva Longoria sa teší obdivu mnohých žien a priazni mnohých chlapov, ktorí o nej snívajú. Krásna herečka je známa tým, že sa o seba stará a do spoločnosti chodí vždy dokonale upravená. Pred pár dňami sa však Eva so svojími fanúšikmi na Instagrame podelila o svoje vlastné rady a skúsenosti z oblasti líčenia a vo videu pritom odhalila svoju tvár bez make-upu. Niektoré bulvárne média sa do nej okamžite začali navážať, že vyzerá otrasne, ale my oceňujeme jej sebavedomie a odvahu, že sa nehanbila ukázať svoju tvár aj bez šminiek. Čím viac (na prvý pohľad) dokonalých celebrít bude odhaľovať svoju nenalíčenú tvár, tým viac mužov a žien si uvedomí, že dokonalý nie je naozaj nikto z nás. :)

Video: Instagram.com | Foto: YouTube.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)