Bývalá Playmate Eva Cifrová tvorí už istý čas pár s priateľom Lukášom, ktorý manažuje sieť hotelov v Turecku. Keď sa za ním nedávno vybrala na návštevu, zažila nočnú moru každého cestovateľa. Peklo, ktoré ju čakalo na letisku, by nechcela zažiť žiadna z vás!

Hoci z cesty mala krásna blondínka mierne obavy, dovolenku v Turecku si užila bez akýchkoľvek problémov. Keď sa však z krajiny polmesiaca chystala domov, ani len vo sne by ju nenapadlo, čo ju na letisku čaká. V JOJkárskej relácii Top Star, zdesene vyrozprávala, čo sa jej prihodilo na tureckom letisku, keď sa stala obeťou prísnej colnej kontroly.

Blondínka sa rozrozprávala, ako ju drzo okradla letisková kontrola. S nožom jej rozrezali batožinu a vykradli jej cenné darčeky, ktoré nakúpila pre svojich najbližších. Hoci sa jej pri riešení nepríjemnej situácie snažili pomôcť ruskí piloti, nič s tým nevyriešila.

Ďalší šok zažila, keď zbadala, ako sa neznámy muž, stojaci len dva metre od nej, hádže o zem a pri tom vykrikuje čosi po turecky. Tí, čo mu rozumeli, zostali obarene stáť. Z ich reakcie sa Eva ešte viac zľakla a bála sa najhoršieho. Pri súčasnej situácii vo svete človeka napadne skutočne čokoľvek. Najviac ju zarazilo, keď agresívneho muža namiesto policajtov spacifikovali obyčajní ľudia, s ktorými napokon cestovala i v lietadle.

Bývalá Playmate na Turecko však nezanevrela. Ako tvrdí, stáva sa všeličo a je rada, že domov prišla živá a zdravá.

#devin #castle #danube #dunaj #morava #river #bratislava #slovakia #slovakgirl #czechboy @lukaskrnoul #love #couple 💑

A post shared by Eva Cifrová (@eva_cifrova_official) on

 

@zumabodrum @lukaskrnoul 💞 #iloveyou #couple #happiness #czechboy #slovakgirl #turkey #bodrum #zuma

A post shared by Eva Cifrová (@eva_cifrova_official) on

 

@lukaskrnoul dakujem za tvoju lasku a nehu s akou sa o mna staras❤ #iloveyou #mytreasure #forever

A post shared by Eva Cifrová (@eva_cifrova_official) on

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.