Krásna modelka a milovníčka zvierat Eva Cifrová ukázala, že má srdce na tom správnom mieste. Pri jednej z obyčajných návštev obchodu zachránila nevinné zviera. Pri pohľade na zúboženého psíka neváhala s jeho záchranou ani sekundu a pomohla dievčatám, ktoré ho našli. 

Známa slovenská playmate sa pri ceste do obchodu stretla s troma dievčatami, ktoré niesli na vôdzke psíka v hrôzostrašnom stave. ,,Išla som na nákup a prišla domov s týmto vychudnutým šteniatkom,” zverejnila na sociálnych sieťach modelka. Podľa jej slov bol psík celý vychudnutý až mu trčali kosti.,,Tri malé dievčatá ho mali na vôdzke a keď som videla, aký je ten havko podvýživený, s prerastenými pazúrikmi a krivými nožičkami, nedalo mi to a zastavila som sa pri nich s otázkou, ako dlho majú psíka,”  pokračovala Eva v opisovaní situácie. Smutný pohľad nevinného zvieraťa ju obmäkčil natoľko, že sa rozhodla dievčatám pomôcť. Tie jej povedali, že psíka našli pri smetných košoch a nevedia, či im ho dovolia rodičia zobrať domov. ,,Do toho dotelefonovalo jedno z tých dievčat, že aj jej zakázali rodičia, aby si ho zobrala domov,” prezradila Eva smutný priebeh záchrannej akcie.

jvo

,,Dozvedela som sa, že psíka našli pri smetných košoch na Bakošovej ulici v Bratislave. Havko je iba kostrička,” doplnila Eva a psíka sa rozhodla zobrať k sebe. Domov tak priniesla namiesto nákupu malé nevinné zviera. ,,Jedlo spapal svetelnou rýchlosťou. Možno sa iba niekomu stratil, možno ho vyhodili,” napísala na sociálnu sieť modelka a status doplnila prosbou o pomoc. ,,Ak by ste psíka spoznali a vedeli komu patrí, napíšte mi. Ak sa nikto neozve, havkovi budem hľadať domov,” prosila o pomoc pri záchrane. Eva už má doma jedného chlpáča Lila, ktorý sa novému kamarátovi teší.

pes

Foto: Instagram/ Facebook