Ženy na ňu žiarlia, chlapi ju milujú. Známou sa stala v ľahkej letnej relácii Mr. Bombastic, kde ako členka hriešneho komanda vyberala „frajera pláže“. Neskôr bodovala ako prvá playmate roka 2007 a ako jediná Slovenka sa stala jedným zo zajačikov Hugha Hefnera. Má za sebou niekoľko malých hereckých úloh a reklamných kampaní. Se*y Eva Cifrová však nie je len bezduchá bábika s napumpovaným dekoltom i keď uznajte, ten má ukážkový. :-) Že ani peroxidová blondínka to nemusí mať v hlave vykradnuté, ba dokonca by sme povedali, že táto žena je mimoriadne empatická a citlivá, o tom vás možno presvedčí práve tento rozhovor.

Evka, si krásna, charizmatická žena. Na jednej strane dáma, na druhej dračica. Nekomplikuje Ti tvoj „look“ vzťahy?  Ženy vedia byť závistlivé potvory a muži zase ťažko bojujú so žiarlivosťou.

Stane sa, že sú ľudia, ktorí svoje osobné komplexy alebo neúspech v živote premenia na závisť a ubližovanie druhým. Asi je to ich forma vyventilovania sa. Ale ja ich skôr ľutujem a beriem ich ako nešťastných ľudí a tým to pre mňa končí. Je nepríjemné keď to zasahuje do môjho súkromia ale verím, že každému sa v živote všetko vráti. Či už dobré alebo zlé. Ak niekto niečo v živote dosiahne má môj obdiv.

Predpokladáme, že sa okolo teba točí množstvo bohatých mužov. Si v súčasnosti zadaná?

Nie som zadaná.

Ako by mal vyzerať muž, ktorý stojí po boku Evy Cifrovej?

Určite by mal byť vtipný, spontánny a inteligentný.

eva cifrova

Čo robíš, keď zrovna nepracuješ?

Niekedy najradšej nerobím nič a pozerám telku. Ale to, čo robím zo srdca najradšej je venovať sa mojím psíkom a pomáhať tým psíkom, ktorí potrebujú našu pomoc.

Každý máme nejaké životné hodnoty, aké sú tie tvoje?

Hodnoty? Ťažko mi je odpovedať, tie sa v živote dokážu veľmi rýchlo zmeniť. Preto by som skôr odpovedala na priority. A najväčšou prioritou je moja rodina.

Charakterizuj sa 3 podstatnými menami

Fúha… rodina, láska, intuícia.

Lebo?

Lebo rodina je v mojom živote to najvzácnejšie, čo mám. Bez lásky by som nedokázala žiť. A intuícia je to čím sa v živote riadim.

Sú intímnosti nežné alebo divoké?

Samozrejme, to záleží od daného okamihu a pocitu. Takže raz divoké a raz nežné.

Čo je pre Teba skutočnou odmenou?

Dobrý pocit. A ten mám keď môžem pomôcť alebo sa odvďačiť. Už ako malé dievčatko som zachraňovala zvieratká z ulice a za finančnej pomoci rodičov im mohla zabezpečiť veterinára alebo jedlo.

eva cifrova

Ako znie najlepšia rada akú si kedy dostala?

Moji rodičia mi dávali rady celý život a pre mňa sú to najrozumnejší a najláskavejší ľudia na svete. Každá ich rada bola rozumná aj keď sa mi to možno v ten moment nezdalo. Ale čím som bola staršia, tým viac som chápala ako mali pravdu. Ich rady a výchova ma vyformovali a ja som im za to neskutočne vďačná.

Čo by si nikdy nechcela robiť?

Ani na to nedokážem odpovedať, lebo život sa môže tak zvrtnúť a zmeniť, že človek by bol schopný urobiť čokoľvek.

A čo ťa rozčuľuje na ľuďoch?

Hlúposť, absencia empatie a súcitu, neochota, egoizmus, zákernosť.

V čom si ako žena najsilnejšia?

Ocino mi hovorí, že som veľmi silný človek a bojovníčka. Nerada sa vzdávam.

Dala by si sa nahovoriť na reality show o tvojom živote?

Nemyslím si, že by bol môj život niečím výnimočne zaujímavý. Ale ja mám rada, keď moje súkromie zostane súkromím.

Randila by si s mužom, ktorý jazdí električkou a býva v dvojizbovom byte? Lebo jedna tvoja ,,kolegyňa“ nie :-P

Už som mala vzťah keď som sa nasťahovala k môjmu vtedajšiemu priateľovi do dvojizbového bytu aj s nemeckou dogou. A môj posledný priateľ nemal auto ani byt, keďže bol športovec a stále cestoval. Ja mám dve autá tak som mu vždy jedno požičala a ak bol na Slovensku býval u mňa. Ale čím je žena staršia a túži po rodine, tým sa menia aj kritériá na partnera. Už nepotrebuje toho neskrotného drsňáka ale presný opak. Každá žena potrebuje mať po svojom boku partnera, ktorý sa dokáže o ňu postarať aj v období, keď príde dieťa. A to je aj môj prípad.

Kedy si naozaj šťastná?

Keď som zamilovaná, keď môžem mojej rodine urobiť niečím radosť. Môjmu ocinovi som naplánovala výlet do Ferrari  do Talianska, na ich okruh a múzea a on sa tak veľmi tešil až mi išli slzy do očí. Takéto momenty ma robia šťastnou. A zároveň je to pre mňa hnacím motorom. Urobiť maximum pre to, aby som mojim rodičom mohla vrátiť to, čo všetko pre mňa urobili a čoho všetkého sa museli vzdať.

Niekedy pôsobíš ako ľadová kráľovná. je to len maska?

Už som to veľakrát počula. Ale ja som medzi cudzími ľuďmi taká. Neviem hrať divadlo a falošne sa usmievať na ľudí, ktorých vôbec nepoznám. Alebo nemám rada.  Alebo im hneď pri prvom stretnutí rozprávať o svojom súkromí. A tak isto neznášam toto divadlo aj od ľudí voči mne. Ak niekoho nemám rada, tak sa nebudem po ňom vešať s nekonečným pozdravom: ,,Ahoooooooj ako sa máš?“ Zo slušnosti pozdravím alebo odzdravím a tým to končí. Ľudia, ktorí ma skutočne poznajú a sú mojimi kamarátmi vedia, aká som, a to je pre mňa dôležité. Pri nich môžem byť otvorená a vedieť, že všetko, čo si povieme, zostane len medzi nami.eva cifrová

Veríš v lásku na celý život?

Verím, že existuje láska, na ktorú sa spomína celý život. Keď budem stará babička, tak uvidím či je to tak naozaj :-)

Dokázala by si žiť v polyamorii? (viac partnerov pod jednou strechou)

Ja by som si vedela predstaviť, že by som mala svoj mužský hárem. Či by som to vedela aj v realite praktizovať je otázne. Predstava zaujímavá, ale postačí mi jeden partner.

Nemôžem sa neopýtať na tvoje prsia :-). Iste máš s nimi aj nejakú vtipnú historku.

Kamarátkine dieťa sa raz na mňa pozrelo so slovami papa, čo znamenalo papať, tak sme sa na tom pobavili. :-)

Plánuješ rodinu?

Teším sa na svoju vlastnú rodinku a na to, že raz budem mamou.

V poslednom čase sa rozbehli špekulácie o práci slovenských modeliek a ich skúsenosťami s ,,bielym gaučom“. Týkajú sa ťa?

Stalo sa mi párkrát, že sa ma opýtali či by som nešla robiť spoločníčku. Vždy som to radikálne odmietla a napriek tomu som počula o sebe všeličo. Ja sa viem na seba pozerať každé ráno do zrkadla a som na to hrdá. Napriek tomu tie dievčatá neodsudzujem. Dokonca mám už dlhé roky kamarátku, ktorá sa začala týmto živiť, pretože jej malá dcérka dostala rakovinu, opustil ju partner, ktorý na malú neplatil, jej rodičia nemali z čoho žiť a ona si nemohla nájsť prácu, pretože všetok čas trávila s malinkou v nemocnici.

Zásadná otázka. Rada sa ju pýtam, lebo veľa o človeku prezradí. Čítaš knihy?

Milujem knihy. A čítam hlavne krimi. Môj obľúbený autor je Dominik Dán a teraz od neho čítam ,,Jednou nohou v hrobe“.

Aké vzťahy máš s ostatnými glamour modelkami. Ste kamarátky?

Pracovné. Ale mám v šoubiznise kamarátky, ktoré si vážim a mám veľmi rada ako je Dáška Mamba, Danielka a Veronika Nízlové.

Autor: Nikol | Foto: archív Evy Cifrovej