Kým jedni vnímajú dátum 14. február ako každý iný v roku, romantickejšie duše mu pripisujú omnoho väčší význam. Tento deň sa totiž považuje za sviatok zaľúbených, kedy si páriky na znak lásky preukazujú rôzne gestá vo forme milých prekvapení. K ľuďom, oslavujúcim Valentína, patrí aj známa influencerka Zuzana Plačková, ktorá je na svoj darček mimoriadne zvedavá!

Obľúbená Slovenka sa pred pár dňami na svojom Instagrame vyjadrila, žeby bola rada obdarená 501 ružami, čím manželovi Renému nenápadne naznačila, čím by ju mohol v blízkej budúcnosti potešiť. Potetovanému fešákovi netrebalo trikrát hovoriť!

Krátko nato sa byt známych manželov doslova premenil na kvetinárstvo. Ako správne tušíte, René svojej milovanej polovičke želanie naozaj splnil, čím jej vraj takmer spôsobil infarkt. Šok bol o to väčší, keď sa kráska dozvedela, že obrovské množstvo ruží nepredstavuje valentínsky darček.

,,Ja neviem, čo mám čakať akože na Valentína. Keď toto nie je Valentín, tak ja neviem…,” uviedla vo videu rozčarovaná Zuzana, pre ktorú je zrejme v nedeľu pripravené ešte väčšie prekvapenie. Ako sa hovorí – šťastná to žena!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/rene.rendy, queen.plackova