Barzo šumny erotický film 365 dní od susedov Poliakov si získal srdcia žien po celom svete. To spôsobilo, že si dámske pokolenie pokladá samozrejmú otázku – dočkáme sa aj druhého dielu? Baby, tu je odpoveď!

Hranice ženskej predstavivosti neexistujú. Len si dobre spomeňme na skvelý bestseller autorky E L James, ktorá postavu Christiana Graya vykreslila tak dokonale, že nastal ošiaľ. Netrvalo teda dlho a kniha 50 odtieňov sivej sa dostala aj na plátna – dámy ju síce doslova žrali, no filmoví kritici si prišli na svoje v trošku inom zmysle.

Tento rok však 50-tim odtieňom pribudla veľká konkurencia – film 365 dní natočený podľa knižnej predlohy poľskej autorky Blanky Lipińskej, ktorý sa stal dokonca najsledovanejším filmom na Netflixe.

Pre dámy, ktoré príbeh plný erotiky a vášne poznajú a chcú ďalšiu dávku slastnej rozkoše, máme dobrú správu! Spisovateľka Blanka tomuto príbehu vytvorila trilógiu. Ak sa teda film bude tešiť z určitých cieľov sledovanosti, na ktoré má veľmi dobre našliapnuté, premiéry dvojky by sme sa mohli dočkať 12.02.2021. Aspoň tento dátum je uvedený na známom filmovom portáli csfd.cz. Nakoľko ale tvorcovia erotického skvostu zatiaľ neposkytli ďalšie bližšie informácie, úplne isté to nie je.

Na záver už len treba dodať, že ak ste ešte chutného Massima Torricelliho nevideli v akcii, v tomto momente by ste mali pustiť všetko z rúk, pripraviť si misku popcornu, naliať si vínko a hybaj kukať!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: thecinemaholic.com | Foto: Instagram/dylan_shelby_/itslaurabiel/massimotorricelliofficia