Zasa prišiel. Chodí k nám do baru každý víkend. Nie je žiaden alkoholik, to rozhodne nie. Vždy si objedná dve deci vína a ide si sadnúť do herne. Ani gambler nie je. On tam len posedí, zahrá si 1-2 hry a popíja víno. Prichádza vždy hodinu pred záverečnou, necháva tringelty, rozdáva úsmevy. Zakaždým sa teším na víkend, lebo príde on – krásavec s postavou športovca, očarujúcim úsmevom a jamkou v líci.

Aj dnes si tradične objednal víno a odišiel do herne. Bolo 5 minút pred záverečnou a on bol už jediným hosťom. Kolegyne odišli, ja som uzavrela kasu a šla som ho napomenúť, že zatvárame. Na moje prekvapenie, nevidela som ho. „Haló, zatvárame.“

Pohár bol na stole takmer plný. Odrazu ma odzadu objal a zakryl mi ústa. „Psst.“ Ani som nemukla. Srdce mi bilo ako šialené. „Nekrič. Nič sa ti nestane,“ zašepkal mi do ucha. Prešla mnou triaška. Príjemná. Pomaly mi rukou začal prechádzať po krku smerom k prsiam. Rozopol mi vrchný gombík blúzky a rukou skĺzol priamo pod ňu. Potichu som vzdychla a až vtedy mi čosi docvaklo. 

„Sú tu kamery. Nemali…“
„Psst. Čo tam po kamerách.“ Jedinou vetou ma presvedčil, aby mi boli ľahostajné. Otočil ma k sebe a prisal sa mi na pery. Tie jeho boli plné a horúce. Vášnivo ma bozkával a rozopínal mi zvyšné gombíky. O chvíľu som pred ním stála len v spodnej bielizni, kým si ma lačne premeriaval. Vykročila som k nemu a strhla z neho tričko. Bože! Jeho svaly boli dokonalé. Prstami som mu po nich prešla až k rázporku. Rozopla som mu nohavice a rukou som vošla do boxeriek. Bol už tvrdý ako skala a pri mojom dotyku slastne vzdychol. Jediným pohybom mi rozopol podprsenku, ktorá okamžite padla k našim nohám. Vyzul si topánky, stiahol nohavice. Vytiahla som ruku z jeho boxeriek a vyzliekla mu ich. Využila som chvíľu, kľakla som si pred neho a vzala ho do úst. Pomaly som ho dráždila a kmitala jazykom. Vzrušene vzdychal.

sexy

Chcel, aby som ho vzala do úst celý, ale ja som si dávala načas. Pri každom pohybe bol hlbšie a hlbšie, až kým som ho celý neprijala. Bol v extáze, vedela som, že už nechýba veľa. Ešte pár pohybov a dosiahol vrchol. Zlízala som každú kvapku, no ani on ma nenechal dlho čakať. Prudko ma zdrapil a posadil na automat. Strhol mi nohavičky a vrazil do mňa 2 prsty. Kľakol si a začal mi sať kli*oris. Prstami vo mne kmital ako šialenec, vedel zatlačiť na tom správnom mieste. Ja som po chvíli zvierala automat, až mi obeleli hánky a kričala ako zmyslov zbavená. Prešiel mnou extatický orgazmus. Nedal mi ani chvíľu a ešte kým so bola rozcitlivená, vrazil ho do mňa úplne na doraz. Celú ma zaplnil. Zapadli sme do seba ako puzzle. Pohyboval sa rýchlo, tvrdo. Prirážal ako blázon a ja som bola na rozsypanie. Ešte som nepredýchala prvý orgazmus a už som prežívala druhý. O chvíľu sa ku mne pridal aj on a explodoval priamo vo mne. Zreval ako zviera. Pritisol si ma na hruď, párkrát sa nadýchol a zosadil ma z automatu. Pomaly zo mňa vykĺzol a postavil ma na zem.

„S kamerami si ťažkú hlavu nerob, kráska,“ povedal, letmo ma pobozkal na rameno a podával mi svoju vizitku. ,,Alex Mrázik“. „No do riti!“ Bar s herňou sa nedávno predával. Jemu. Pretiahol ma môj šéf!

Foto: Pinterest