Zasa prišiel. Chodí k nám do baru každý víkend. Nie je žiaden alkoholik, to rozhodne nie. Vždy si objedná dve deci vína a ide si sadnúť do herne. Ani gambler nie je. On tam len posedí, zahrá si 1-2 hry a popíja víno. Prichádza vždy hodinu pred záverečnou, necháva tringelty, rozdáva úsmevy. Zakaždým sa teším na víkend, lebo príde on – krásavec s postavou športovca, očarujúcim úsmevom a jamkou v líci.

Aj dnes si tradične objednal víno a odišiel do herne. Bolo 5 minút pred záverečnou a on bol už jediným hosťom. Kolegyne odišli, ja som uzavrela kasu a šla som ho napomenúť, že zatvárame. Na moje prekvapenie, nevidela som ho. „Haló, zatvárame.“

Pohár bol na stole takmer plný. Odrazu ma odzadu objal a zakryl mi ústa. „Psst.“ Ani som nemukla. Srdce mi bilo ako šialené. „Nekrič. Nič sa ti nestane,“ zašepkal mi do ucha. Prešla mnou triaška. Príjemná. Pomaly mi rukou začal prechádzať po krku smerom k prsiam. Rozopol mi vrchný gombík blúzky a rukou skĺzol priamo pod ňu. Potichu som vzdychla a až vtedy mi čosi docvaklo. 

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Maťa
Nechýba jej bulharský temperament a s vášňou sa púšťa do nových vecí. Miluje knihy, čokoládu a fitnes. S otvorenou náručou prijíma adrenalínové výzvy a rovnako aj tie žurnalistické.