Človeku padne po náročnom týždni skvelá masáž vhod. Nielenže si oddýchnem, zrelaxujem sa, ale naberiem aj energiu na ďalší týždeň. I dnes som si jednu dopriala, hoci, musím sa priznať, že nie úplne obyčajnú…

„Dobrý, som objednaná na druhú.“
„Dobrý deň, slečna. Poďte. Prosím, tamto si zložte veci a pripravte sa.“
Vošla som dnu. Zavesila som si kabát, kabelku som položila na stoličku, odložila zvyšok oblečenia a ľahla si na stôl.
„Celotelová?“
„Relaxačná,“ doplnila som ho.
Nohy a zadok mi prikryl teplou plachtou. Do ruky si nalial olej s vôňou vanilky, zohrial ho v dlaniach a začal mi masírovať ramená. Úplne som sa uvoľnila. Jeho pohyby rúk boli precízne, nežné a jeho dotyk jemný. Masíroval ma s takou presnosťou, že nevynechal ani miesto na chrbte, rukách či nohách nedotknuté. Bola som u neho už asi siedmy raz. Po masáži sa vždy cítim oddýchnutá a mám energiu na celý ďalší týždeň. Úžasný pocit z tejto procedúry umocňuje pomalá relaxačná hudba. Človek sa priam dostáva do hladiny alfa.

Už pomaly končil. Prešiel na chodidlá, a to bola posledná telová partia masáže. Postláčal mi reflexné body a ja som sa ešte viac uvoľnila, hoci som si myslela, že viac sa ani nedá. Po celom tele som mala zimomriavky. Pohladil mi každú nohu a skončil. Chcela som sa zdvihnúť a ísť sa obliecť, no zadržal ma.
„Ešte ležte.“ Celú ma prikryl a šiel si umyť ruky. Štýl hudby prepol na akýsi orientálny.
„Uvoľnite sa.“ To mi nemusel dvakrát opakovať. Po tej masáži som bola ako na obláčiku. Odkryl ma a plachtu dal kamsi nabok. Ležala som tam v nohavičkách a začínala mi byť zima. Rukou prešiel pozdĺž môjho chrbta cez zadok a po celej ľavej nohe, to isté zopakoval aj na pravej. Začal ma hladiť na zadku. Bože, bolo to také príjemné. Úplne som vypla.

masáž„Otočte sa.“
„Nemám na sebe podprsenku.“
„Denne tu mám veľa žien, je to v poriadku.“
Bolo to síce zvláštne, lebo nikdy predtým mi takú masáž nedoprial, ale otočila som sa.
„Zavrite oči. A myslite na niečo príjemné.“
Na niečo príjemné? To nebolo ťažké. Veď sa ma dotýkal pekný a sympatický mladý chlap. Začal mi hladkať prsia. Krúžil prstami okolo bradaviek a ja som dýchala rýchlo a plytko. Prešiel mi po bruchu smerom k rozkroku. Dráždil ma cez nohavičky a ja som si užívala každý dotyk. Po chvíli mi odhrnul spodné prádlo a strčil do mňa prsty. Slastne som vzdychla. Pomaly nimi vo mne krúžil. Od vzrušenia som si hrýzla spodnú peru. Pridal tretí. Teraz nimi pohyboval dnu a von. Dnu a von. Palcom mi dráždil klitoris. Vzdychala som čoraz viac a hlasnejšie. Neprestával. Dosiahla som vrchol.
„Božééé!!!“ Zhlboka som dýchala. Dal mi chvíľu čas, aby vo mne dozneli posledné vlny orgazmu.

Potom mi stiahol nohavičky, vyšiel ku mne na stôl a vstupoval do mňa. Pomaly, kým nebol celý dnu. Až keď cítil, že je nadoraz, začal prirážať. Najprv jemne a pomaly, postupne však pridával na intenzite a rýchlosti. Zmenil sa na zviera v ruji. Druhý orgazmus bol blízko. Prestal. Moje nohy si vyložil na ramená a prisunul si ma bližšie. Pokračoval v prirážaní. Bola som na vrchole. Znova. On sa hnal za tým svojím. Z celej sily ma šľahol po zadku, zreval ako lev a vyvrcholil. Po chvíli zo mňa pomaličky vyšiel a nechal ma ležať a spamätávať sa z druhého orgazmu…

„Hotovo.“
„Mhm.“
„Už som skončil. Môžete sa obliecť. Asi sa vám snívalo niečo vášnivé.“
„Mhm?“ Ježiši, čo hovoril? „Čo prosím?“
„Že sa môžete obliecť. A hádam sa vám snívalo aspoň o mne.“ Žmurkol na mňa. „Tak o týždeň. Možno sa tých vzdychov dočkám aj bez spánku.“

Foto: Pinterest

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Maťa
Nechýba jej bulharský temperament a s vášňou sa púšťa do nových vecí. Miluje knihy, čokoládu a fitnes. S otvorenou náručou prijíma adrenalínové výzvy a rovnako aj tie žurnalistické.