Vianočné večierky sú super. Idete sa zabaviť, jedlo platí firma, ak ste počas roka “mákli” dostanete nejaké ocenenie, prípadne vyhráte v tombole. A k tomu všetkému odbúrate bariéry medzi kolegami, zoznámite sa s novými. V prípade, že ste nováčik vy, máte skvelú príležitosť nadviazať pracovné priateľstvá. Preto všetci večierky milujú. Ak máte to šťastie, že ste si stihli na deň po večierku vybaviť voľno, môžete sa baviť do rána bieleho. Rovnako ako Ivona.

Nastúpila pred vyše tromi mesiacmi, skúšobnú dobu mala úspešne za sebou. Na vianočný večierok sa skutočne tešila. Po skončení školy to bol vlastne prvý takýto event, kam sa chystala. Nahodila tapetu, obliekla elegantné šatičky, ktoré neodhaľovali priveľa ani primálo. Vlasy si nechala neposlušne spustené. Keď prišla, privítala ju obrovská vyzdobená hala, stoly nachystané ako na svadbu. Väčšina jej kolegov z oddelenia tam už bola. Rýchlo ich našla a prisadla si k nim. Celý večer sa skvele bavila, tancovala, smiala sa. Tešila sa, že jej prvý večierok je taký vydarený.

Asi okolo jednej za ňou prišiel mladý chalan. Celkom sympaťák. Poznala ho, ale len z videnia. Prihovoril sa so všetkou slušnosťou a vykal jej. Pozval ju na drink a potykali si. Na zvyšok večera tak Ivona získala super parťáka. Rozumeli si, veľa sa nasmiala, najmä na jeho vtipoch a historkách. Páčili sa jej jeho oči, mal v nich zvláštnu iskru. Postupne zistila, že je od nej starší, na ktorom oddelení pracuje, čo robil predtým, kde študoval. Zistili, že toho majú dosť spoločného. Po drinku ju Alex vytiahol tancovať. Vlnili sa do rytmu samby, mamba, rock’n rollu aj popu. Mali svoj vlastný štýl tanca a svoj vlastný svet. Nevedeli od seba odtrhnúť oči. Ak aj predsa, bolo to kvôli smiechu. Asi po hodine padol prvý bozk. Ivona zvádzala vnútorný boj, či je to etické. Či sa to neprieči pracovnej morálke. Ale vyhrala túžba. Chcela bozkávať tie usmiate pery. Realita predčila jej očakávania, bozkával sa skvele a cítila sa pri ňom ako v inom svete. Pretancovali a prebozkávali zvyšok noci, až kým to DJ nezabalil a zábava skončila. Napriek tomu sa ešte nechceli rozlúčiť, hoci bolo jasné, že sa uvidia v práci. Tak ju zatiahol na toalety. Oprel ju o stenu a vášnivo bozkával. Čím ďalej, tým viac po ňom túžila. Nevedela si pomôcť…

“Chceš to?” opýtal sa Alex.
“Mhm,” na viac sa nezmohla.
“Chceš, aby som ti pomaly stiahol nohavičky?”
“Chcem…” zašepkala mu do ucha.
“A potom, keď budeš bez nich, ti ju budem lízať, až kým nebudeš mokrá. Potom ti budem po nej prechádzať žaluďom a dráždiť ťa.”
“Áno…”
“A budeš nadržaná. Potom ti ho vrazím dnu. Prudko, hlboko. Až po koreň…” zavzdychal jej do ucha. “Páčilo by sa ti to?” Jej vzdychy hovorili za všetko.
“Budem ťa šukať. Tvrdo. A ty budeš chcieť kričať. Budeš hlasno vzdychať, až kým nebudeš mať orgazmus.” Ivona bola taká nadržaná, že v nej všetko vrelo. Chcelo ho. Chcela ho cítiť v sebe.
“Chceš to?”
“Chcem.’,” odpovedala mu šeptom.
“A čo chceš?”
“Teba. Hneď teraz.”
Viac mu nebolo treba. Zatiahol ju do kabínky a pomaly jej začal vyzliekať nohavičky. Ústami sa jej prisal dolu. Láskal ju jazykom. Ona chcela jediné. Mať ho dnu. Postavil sa a kázal jej otočiť sa. Plesol ju po zadku, stiahol si nohavice.
“Chceš ho? Jemne či tvrdo?”
“Tvrdo.” Dostala ďalšiu po zadku. To v nej ešte viac vyburcovalo túžbu.
“Hlboko?”
“Áno…” a ďalšia rana.

Vošiel do nej. Tvrdo, hlboko až po koreň. A šukal ju nenásytne, živočíšne. Presne ako sľúbil. Cítila každý jeden pohyb. V tú chvíľu existovali len oni dvaja. Prirážal, plieskal ju po zadku, zdrapil jej vlasy a potiahol za ne. Bola úplne v jeho moci a páčilo sa jej to. Orgazmus prišiel rýchlo. Vytiahol ho z nej a otočil ju k sebe. “Vezmi si ho do úst.” Poslúchla. Bola ním úplne opantaná. Páčil sa jej. Chutil jej. Nechal ju však len chvíľu. Oprel ju o stenu a začal ju bozkávať. Vkĺzol do nej prstami. Mala pocit, že sa pod jeho dotykom rozsype. Prsty z nej vytiahol, ukazovákom jej prešiel po pere a vsunul jej ho do úst. Ochutnala samú seba. Nadržanú. Mokrú. Bez slov ju zasa otočil, niekoľkokrát dostala poriadne na zadok a opäť začal tvrdo prirážať. Bol v nej celučičký celý. A ona dosiahla ďalší vrchol… A on spolu s ňou… Domov síce odchádzali každý sám, no s prísľubom, že si to môžu zase niekedy zopakovať.

Foto: pixabay.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Maťa
Nechýba jej bulharský temperament a s vášňou sa púšťa do nových vecí. Miluje knihy, čokoládu a fitnes. S otvorenou náručou prijíma adrenalínové výzvy a rovnako aj tie žurnalistické.